Wpis z mikrobloga

@KwasneMleko: całe ich towarzystwo wzajemnej adoracji to u siebie na relacjach wyświetliło, popierając to „oświadczenie”. Chcieliby sobie moc dalej razem imprezować a tu takie konsekwencje.
  • Odpowiedz
@KwasneMleko: ta pierwsza grupa to uczestnicy? Bo patrząc po socjalach to druga grupa to 99% czyli obraził praktycznie wszystkich widzów że nie rozumieją programu. Co za marny chłoptaś :o
  • Odpowiedz
@KwasneMleko: Niech imprezują razem i już do końca życia gadają farmazony o Łucji. Widać wyraźnie, że nie mają żadnej wiedzy, zainteresowań, aspiracji i przemyśleń, a co za tym idzie tematów do rozmowy.
  • Odpowiedz
@KwasneMleko: nie musi mi Kukiz życzyć odwagi w życiu prywatnym takiej jak w necie - bo jakbym go spotkała na ulicy, to też bym w rozmowie powiedziała to co myślę o nim pisząc w necie - że jest po prostu wykastrowanym Kukizem, który obsral zbroję przed Srochem. I że wstyd by 31 letni facet bawił się w takie gierki z takimi gówniarzami po programie.
  • Odpowiedz
@KwasneMleko Chyba to on nie do końca rozumie ten program. To nie są darmowe wakajki, to jest właśnie cena jaka za nie płacisz. I tak, w programie są potrzebne emocje, ale to cię nie rozgrzesza z bycia śliskim pajacem. Produkcja cię wzięła do programu PONIEWAŻ jesteś śliskim pajacem. Trzeba było obejrzeć poprzednie edycje, a nie teraz płakać na insta XD Tez mu życzę miłego dnia, przyda mu się bardziej niż mi, bo
  • Odpowiedz