Wpis z mikrobloga

Siema, siema.

ROZROST Up1.

Zdecydowałem, że będę regularnie co tydzień w dzień raportu robił mały update tego co u mnie, również tutaj.

Okres offseason czyli budowania masy mięśniowej oficjalnie rozpoczęty, plan za 6-8 tygodni, mieć na sobie 10-12kg więcej przy względnie dobrej jakości.

Obecna waga około 105-106kg.

Obecne makro (liczone tylko z głównych źródeł, nie dlatego że to lepsze, tylko dlatego, że tak mi wygodniej):

Trening - 330B/35T/500WW
Wolne - 300B/65T/180WW

Saa:
Test
Bold
Gh
Insa

Split treningowy:
Legs 1 - dwugłowe i poślad.
Pull + Arms
Wolne
Legs 2 - czwórki i lekko dwugłowe (1 ćwiczenie)
Pull 2
Push
Wolne

Ogólnie celem jest dołożenie wszędzie, ale największe braki mam na grzbiecie i to będzie orane troszkę mocniej.

Klatka piersiowa, barki i triceps są u mnie w tej chwili troszkę do przodu, dlatego tylko jedna sesja push w tygodniu, a za to więcej sesji pull.

Kolejny update, będzie bardziej szczegółowy, zapraszam do zadawania pytań, komentowania i śledzenia na innych platformach.

#mikrokoksy
#mirkokoksy
#silownia
#dieta
#sterydy
Lewusx - Siema, siema.

ROZROST Up1.

Zdecydowałem, że będę regularnie co tydzień w d...

źródło: 48EEBE51-6A5C-4A76-A6B5-B48C79E374ED

Pobierz
  • 11
@hallowedbythyname: Nie robię mostka, bo sezon zajął mi 2 tygodnie, nie było używanych praktycznie diuretyków, nie było ciągnącego się tygodniami sezonu, nie było żadnych znaków od ciała, że ma dość. Do tego profilaktyka pełna, glutation przez cały prep, duże ilości innych rzeczy które wspomagały regenerację. Pomiędzy startami nawet odstawione orale na 10 dni. Tutaj nie ma czego naprawiać, jest zielone światło do budowania i nawet ciężko sobie wyobrazić lepszy scenariusz. :)
@Ncaoj99t: W prepie glutation i NAC (3g+) w bardzo dużych ilościach.
Okresowo hepamerz i jeszcze sporo innych dupereli, ale te rzeczy moim zdaniem najbardziej mnie zabezpieczyły w tym roku.

@uberGoy Biały murzyn, legenda.

@Marek_Kodrat Na zdjęciu, a na zawodach komentatorzy mówią "he seems to be very young also". Starzenie jest przyspieszone, ale nie na tyle, żeby ktoś mi #!$%@?ł że wyglądam na 45 lat, bez przesady, ogarnijcie się. :)
@Lewusx: chłopie jesteśmy rówieśnikami a patrząc po twoich zdjęciach mógłbyś chwycić mnie za rękę i do szkoły prowadzić. To że wyglądasz młodo na tle innych kulturystów nic nie znaczy.