Wpis z mikrobloga

Przypomnijmy sobie genezę kontuzji łukaszka i pozniejszego popadnięcia w obsesję. Jak tu jego jakiś kolega opisał, bo było tak

Jeśli interesuje was dlaczego OLGIERDANOTV zakończył karierę w piłce to już wam mówię bo grałem w tym meczu
Był to kwiecień roku 2012, mecz 3 ligi (czwarty poziom) po około 60 minutach moja drużyna (Czarni Olecko) przegrywała już 3;0 z lepiej dysponowaną tego dnia Warmią Grajewo ale Łukasz nie wykorzystał w tym meczu karnego oraz sam na sam z bramkarzem został także ukarany żółtą kartką za wykopanie piłki po nieudanym dryblingu
W około 70 minucie Łukasz nie trafił z dwóch metrów na pustą bramkę (zdarza się nawet najlepszym) i w złości postanowił kopnąć korkami w słupek bramki (tak jak pic rel) ale że miał ewidentne problemy z trafieniem (nie wiem może był pod wpływem bo podobno lubił golnąć przed meczem dla animuszu) to nie trafił w słupek korkami tylko kolanem i w ten sposób wybił sobie rzepkę i musiał opuścić boisko na noszach i został przetransportowany do szpitala
Taki był koniec kariery piłkarskiej Olgierdanotv
Być może te przeżycie i zmarnowana kariera odcisnęły na nim swoje piętno dlatego wyrósł z niego manipulant kłamca złodziej i naciągacz

#kononowicz #oreganowglowiemasiano #szeryfzgrajewa #obszczymurek #patologiazewsi
  • 8
  • Odpowiedz
@pyczasty: bez kitu, ja ci wierzę. Wójcik zdjęty w 50 minucie za obrażanie rodziny sędziego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
WARMIA: 1. Gieniusz – 5. Randzio, 18. Naliwajko, 3. Domurat, 10. Kowalko – 9. Strzeliński (70′ 6. Chyliński), 15. Kosiński, 17. Arciszewski (Kpt.), 11. Górski (75′ 16. Sypytkowski) –
7. Wójcik (50′ 8. Krukowski), 13. Wierzbicki (79′ 14. M.Tuzinowski)
Rezerwa: 12. Jegliński – 6. Chyliński, 16. Sypytkowski, 14.
bezpravkano207 - @pyczasty: bez kitu, ja ci wierzę. Wójcik zdjęty w 50 minucie za obr...

źródło: krukowski

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
@AlbercikFarara: To nie ja grałem, słabo się wczytałeś.

Całą sytuację opowiadał jakiś widz, który był tam i uczestniczył. Przepraszam, że nie wziałem tego w nawias ale wykop szwankuje
  • Odpowiedz