Wpis z mikrobloga

Mireczki, mam dylemat. Startowałem w tym roku w naborze na Akademię Sztuk Pięknych we Wrocławiu ale niestety komisja odrzuciła moją kandydaturę twierdząc, że się nie nadaję (próbka mojej twórczości do oceny poniżej). Na moje miejsce wzięli jakiegoś ukraińca, co nie powiem mnie trochę zdenerwowało. Zastanawiam się czy poszukać sobie jakieś tymczasowej pracy i spróbować za rok czy tez może całkowicie dać sobie z tym spokój i wybrać inną drogę kariery. Mam kolegę co działa w organizacjach pozarządowych i zachęcał mnie ostatnio, żebym spróbował swoich sił w samorządzie. Sam od jakiegoś czasu jest w to mocno wkręcony i ma coraz większe sukcesy i rozpoznawalność na tym polu. Obecnie startuje w moim mieście do sejmu z list Konfederacji i mówi, że jak mu dobrze pójdzie to za 4 lata i mnie tam wciągnie. Ogólnie trochę się jeszcze zastanawiam bo jakoś z politykowaniem nigdy nie było mi po drodze (najchętniej to bym tych wszystkich oszustów rozstrzelał hehe) i zawsze marzyłem o byciu artystą ale z drugiej strony hajs się zgadza i pracy też nie za wiele. No i jako bonus zawsze można wcielić w życie jakieś własne wizje na poprawę państwa czy miasta. Mam kilka dorbnych pomysłów. Jak myślicie, powinienem jeszcze próbować swoich sił w sztuce czy dac sobie z tym spokój i pójść za radami kolegi?

enten - Mireczki, mam dylemat. Startowałem w tym roku w naborze na Akademię Sztuk Pię...

źródło: Hitler-travel-alamy

Pobierz

Co robić?

  • Próbuj jeszcze raz na ASP 34.9% (960)
  • Poszukaj innej ścieżki życiowej 65.1% (1790)

Oddanych głosów: 2750

  • 52
  • Odpowiedz
  • 8
jeśli jesteś artystą to ze sztuki zarobisz bez szkoły


@nozyczkisieodezwa: Myślałem bardziej o międzynarodowej karierze. Chciałbym, żeby moje prace były podziwiane w Wiedniu, Paryżu, a nawet i w Moskwie, czemu nie. A niestety rozpatrując kandydatów na takie wystawy najczęściej patrzą na wykształcenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 36
@enten: Idź do wojska a później do polityki, w międzyczasie napisz książkę ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
  • 642
@enten: Uważaj mordo na to z kim się trzymasz. Wkręcą cię w jakieś krzywe akcje, a potem latami ludzie będą się zastanawiać czy wiedziałeś o tym czy nie...
  • Odpowiedz
  • 1
Idź do wojska a później do polityki, w międzyczasie napisz książkę ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)


@znin: Do wojska nie chcę, szczególnie że różnie może być i jeszcze jakaś wojna wybuchnie i będzie trzeba iść na front. Zbyt wrażliwy na to jestem (jak to artysta hehe). No ale fakt, faktem, że jak zostanę
  • Odpowiedz