Wpis z mikrobloga

On przypadkiem na taksie w białym nie jeździ?

#!$%@? taksówkarz się wymądrza na temat handlu xDDDDDDDDDDDD


@marv0oo: Tutaj nawet nie chodzi oto, że chłop jest taksówkarzem bo paradoksalnie nawet w takim fachu jeśli chcesz mieć klientów też trzeba umieć sprzedać swoją usługę. Natomiast już Rafonix na panelu z Xayoo pokazał, że oni nie mają o tym pojęcia totalnie. Wszedłem na sklep ich bo wczoraj jakiś wykopek wrzucił to wygląda jak sklep
@Cztero0404: Rafon to jest idiota i tyle. Pamiętam jak krzyczał, że sobie może od tak zmienić rezydencje podatkową i płacić podatki w UK zamiast w Polsce xDDDDDD
Albo jak chciał barbera w środku pandemii otwierać i na f2f płakał, że z tego jest "marne" 10k miesięcznie xD
@Cztero0404: też sobie przejrzałem ten sklep, oni tam mają same losowe rzeczy jakichś losowych firm. Fajnie, że na papierze być może jest na tym zarobek, ale zanim oni to spieniężą to im chyba miejsca nie starczy w tym mitycznym magazynie którego adam szuka xD
też sobie przejrzałem ten sklep, oni tam mają same losowe rzeczy jakichś losowych firm. Fajnie, że na papierze być może jest na tym zarobek, ale zanim oni to spieniężą to im chyba miejsca nie starczy w tym mitycznym magazynie którego adam szuka xD


@gsl7: Asortyment tego sklepu wygląda jakby mieli na magazynie rzeczy z przed kilku dobrych lat które nie zeszły w Carrefure na dziele z elektroniką XD