Wpis z mikrobloga

Wykop błagam Was. Nie chodzi tu, żeby się w nieskończoność pastwić nad uczestnikami. Ale po co rozgrzebujecie tematy skompromitowanych uczestników próbując ich usprawiedliwiać ?

- Sok nie jest zła, bo to Roch ją zmanipulował. Przypominam że laska kazała #!$%@?ć z hotelu Wiki.
- Oha2 może zyskać przy nowym, w końcu jest tylko przygłupia. Radzę obejrzeć ponownie ostatnią Pandorę.

Niezależnie jak teraz uroczo nie będą wyglądały pląsy Srocha z Kukizem, jak nie będzie Wam się mordka cieszyć na nowe historie miłosne, powinniście pamiętać - Ci ludzie wykorzystali siłę stada do deptania innych uczestników.

Nie musimy ich wyzywać i wylewać na nich szamba, ale nie usprawiedliwiajcie ich zachowań i nie zrzucajcie całej winy na Srocha. Każdy mógł się postawić i nie każdy to zrobił. Każda z tych osób zasługuje na medialny cancel.

Moim zdaniem na jakiekolwiek pozytywne wypowiedzi zasługują tylko Łucja, Mostowiaki, Jacek, Oliwia i Wiki. O reszcie najlepiej zapomnieć.

#hotelparadise
  • 5
@MissDisaster pls xDDD nie wszystko jest czarne lub białe są też odcienie szarości xD nie zapomniałam co robiła Sokowirówka (bo chyba do mnie nawiązujesz) a Wiki to moja ulubiona uczestniczka XD nikt tutaj „nie zmienia narracji” po tym co „pokazuje produkcja w przyciętym materiale” byłoby to ciężkie zwłaszcza, że już dawno odpadła w #!$%@? - i dobrze krzyż jej na drogę. Mówię tylko, że na pewno chciała się przypodobać otoczeniu w które