Wpis z mikrobloga

@revente:

Teraz mamy Sanah.

Z deszczu pod rynnę...


Sanah daje młodym ludziom jakieś bardziej ryzykowne przykłady postępowania niż tatuowanie gałek ocznych czy, złote zęby czy "skaryfikacja"? xD
  • Odpowiedz
Sanah daje młodym ludziom jakieś bardziej ryzykowne przykłady postępowania niż tatuowanie gałek ocznych czy, złote zęby czy "skaryfikacja"?


@Lolenson1888: a ona nie spiewa wylacznie o wzdychaniu do chada i alvaro co ja potraktowali jak worek na sperme i juz nie odpisali? XD To juz choroby weneryczne maja wieksze konsekwencje niz rzeczy ktore wymieniles na ktore sie decyduje jakis ulamek procenta
  • Odpowiedz
Jakieś 5 lat temu widziałem go we Wrocławiu jak koło mojego biura taargal kontenery do śmieciarki. Chyba, że to był bardzo podobny koleś z tak ok mi bliznami
  • Odpowiedz
@iquiet: i wydaje to co zarobi na zioło xD
Jest cała masa patologii na emigracji, która po 10 i wiecej już lat siedzi w UK, czy Holandii, a nie mają nic i do tego często nawet trochę się miejscowego języka nie nauczyli. Nie mówię, ze wszyscy, ale ten gość ze zdjęcia nie był tytanem intelektu skoro się dla Popka okaleczał, no to sam sobie odpowiedz w jakiej może być grupie emigrantów.
  • Odpowiedz