Wpis z mikrobloga

  • 4
Jakieś 4msc temu też tak zrobiłem, tj było coś za 800 i chciałem ponegocjować ale nie bardzo chciał. Koniec końców napisałem 800 z przesyłką - gość nie odpisał. Do dzisiaj ma wystawione - już za 750 a ja kupiłem gdzie indziej ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Orowerbogatszy: czas i nerwy?
Chcesz sprzedać coś za 700, wystawiasz za 740 zł i sprzedajesz za 700, tyle. Za każdym razem działa na Janusza to że mógł trochę zejść z ceny. Czas i nerwy trzeba mieć żeby coś sprzedać za kwotę za którą wystawiłeś.
  • Odpowiedz
@jan-chrzciciel: z doświadczenia, na OLX ustawiam sobie cenę minimalną w głowie i dodaję do tego 10% aby z czegoś zejść. Praktycznie każdy negocjuje cenę, takie mamy czasy.
Ogólnie przesyłka OLX to gówno i pole do oszustw i nadużyć, a ochrona OLX jest w praktyce żadna, także ja już nie korzystam z tych funkcji, wolę wystawić, dać osobiście albo wysyłać za pobraniem, ewentualnie przez allegro i wtedy informuję że dolicze 8% prowizji
  • Odpowiedz
@jan-chrzciciel ale się zesrales, większość osób by puściła za 675 i już czekała na przelew, a ty zrobiłeś gowno aferę na portalu ze śmiesznymi obrazkami gdzie sam z siebie robisz pośmiewisko. Powodzenia w sprzedaży, daj znac jak opuścisz cene na 600 xD
  • Odpowiedz
@jan-chrzciciel: haha dobry gościu jest, masakra jaka patologia. Aż nie chce się kupować na OLX, bo potem mamy takich zjebów jak ten sprzedający. Człowiek normalnie się targuje, a musi się użerać z takim sprzedającym. Współczuje, weź kup od kogoś nor... a chwila, to Ty sprzedajesz?
  • Odpowiedz
  • 0
@Loloman a dziękuję dziękuję ( ͡º ͜ʖ͡º) jak ktoś coś chce kupić to niech czyta starannie ogłoszenie a nie dupe zawraca sprzedającemu. Jest napisane że cena nie podlega negocjacji? To nie podlega negocjacji i koniec tematu.

EDIT: jak stwierdzam że cena taka jak w ogłoszeniu to typ jeszcze próbuje urwać 25 zł. Ja mam zasadę, że jak coś wystawiam i nie chcę negocjować to nie negocjuje i
  • Odpowiedz