Wpis z mikrobloga

@sztywny_misza:
Głowa tak zapchana amerykańskim twitterkiem i problemami amerykańskiego świata, że nie starcza czasu na rozejrzenie się wokoło siebie i zderzenie świata internetowego z rzeczywistym.
  • Odpowiedz
@sztywny_misza: Odkąd pamiętam to te 8-10 lat różnicy to była norma. Zaraz się okaże, że groomowałem cokolwiek to znaczy swoje byłe i będę mnie piętnować na ulicy xDDDD

Swoją drogą z tego co pamiętam to moje byłe które miały po te 20 lat, a ja wtedy koło 30 to były zadowolone, że traktuje je serio i z szacunkiem i nie zachowuje się jak gówniarz z ich środowiska którym w głowie jeszcze
  • Odpowiedz
@sztywny_misza: z drugiej strony pamiętam jak wku#wiało mnie że większość fajnych dziewczyn w liceum było zajętych przez jakichś dwudziesto/trzydziesto letnich typów, i do tego często takich typowych patusów. Ale jeśli już określamy to jako grooming czy inne około-pedofilskie zachowania, to trzeba też przyznać wprost, że to laski mają ku temu największe ciągoty w młodym wieku. To jednak one mają decydujący głos czy przeżyć inicjację seksualną z tym Marcinem z ławki, czy
  • Odpowiedz
@Ethernit: Witamy we współczesnym świecie gdzie za wszystko co złe odpowiedzialni są mężczyźni. A to czy to było złe czy dobre zależy tylko od subiektywnej opinii jakiejś kobiety. Przy czym oczywiście ta opinia może nagle ulec zmianie jak np. taka kobieta się zestarzeje i stwierdzi, że rzuci se jakimiś tam oskarżeniami bo co jej tam :)
stulejanusz - @Ethernit: Witamy we współczesnym świecie gdzie za wszystko co złe odpo...

źródło: honklhonk

Pobierz
  • Odpowiedz
dziecko to ma 8 lat a nie 16


@Dietetyq: w taki sposób ilustrowany jest artykuł, którego OP fragment wrzucił i pochodzi z portalu DZIECKO xD
Co ty gadasz przecież wyraźnie widać, że licealiści to biedne dzieciaczki i w klasie maturalnej powinno edukować się małe licealistki by nie przyjmowały cukierków od pedofilów
Bananek2 - > dziecko to ma 8 lat a nie 16

@Dietetyq: w taki sposób ilustrowany jest ...

źródło: Screenshot_55

Pobierz
  • Odpowiedz
: z drugiej strony pamiętam jak wku#wiało mnie że większość fajnych dziewczyn w liceum było zajętych przez jakichś dwudziesto/trzydziesto letnich typów, i


@Ethernit: Problem w tym, że jeśli ktoś by to chciał jakoś zmienić, to co z "trzydziestoletnimi typami" których w młodszym wieku ignorowano?

30-letnie kobiety próbujące forsować nazywanie tego pedofilią powinny być w jakiś sposób zwalczane bo takie używanie języka to jest bardzo, bardzo grube przegięcie.
  • Odpowiedz