Wpis z mikrobloga

Hej,
Zalega mi PS3 i kilka gierek. Przymierzam się do sprzedaży tego. Czy jest tutaj ktoś kto pomógłby mi w wycenie zestawu? Nie wiem ile mogę za to zawołać, wydaje mi się że jest parę pozycji za które mogę zawołać więcej. Fotki zestawu mogę podesłać zainteresowanym.
#ps3 #konsole #ps #playstation
  • 7
  • Odpowiedz
@lemmy_slaya: gry na ps3 są mało warte, nawet to co ci się wydaje że mógłbyś zawołać więcej to mógłbyś ale nikt ci tego nie kupi, chyba że jest w stanie kolekcjonerskim czyli nigdy nie otwierane w fabrycznym opakowaniu i samej gry wyszło niewiele egzemplarzy lub jest generalnie trudno dostępna i porządana. Na olx na pierwszej stronie masz ps3 z dwoma kontrolerami i 21 grami za 5 stówek. Sama konsola to jakieś
  • Odpowiedz
nawet to co ci się wydaje że mógłbyś zawołać więcej to mógłbyś ale nikt ci tego nie kupi


@Megawonsz_dziewienc: wszystko zależy od gry, trochę rzadsze gry schodzą za wysokie ceny i nie jest prawdą że nie ma chętnych

jak takiego Puppeteera używanego wystawisz za 150 zł to gwarantuję że błyskawicznie zejdzie, mimo że ta gra jest za 60 zł w PS Store
  • Odpowiedz