Wpis z mikrobloga

Widzę, że wśród swoich wyborców, Sławomir Memcen ma spore poparcie i zaufanie. Jak to jest. Przecież wygrał wszystkie debaty. ZAORAŁ Petru i oponentów. Czemu sympatycy Konfederacji więc nie chca by ten brał udział w debacie? Nawet Ewa, znana wyłącznie z afery kiłowej dostała DUŻO więcej głosów. Hmm. Chyba niedługo stolik Pana Sławomira zostanie wywrócony

Neobychno - Widzę, że wśród swoich wyborców, Sławomir Memcen ma spore poparcie i zauf...

źródło: Screenshot 2023-10-03 at 14-17-24 Wolność__Słowa on X

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
Ewa, znana wyłącznie z afery kiłowej


@Neobychno: Coś mnie chyba ominęło. Co Ewa ma wspólnego z tą afera? Poszukałem w Google i nie widzę nic co by ją kompromitowalo w tej sprawie.
  • Odpowiedz
Widzę, że wśród swoich wyborców, Sławomir Memcen ma spore poparcie i zaufanie. Jak to jest. Przecież wygrał wszystkie debaty. ZAORAŁ Petru i oponentów. Czemu sympatycy Konfederacji więc nie chca by ten brał udział w debacie?


@Neobychno: Wg mnie Bosak dużo lepiej wypada na debatach niż Mentzen.
  • Odpowiedz
@Neobychno: bo Bosak po prostu bardzo dobrze wypada w debatach, potrafi wybronić swoją opinię bez robienia fikołków logicznych, punktuje rozmówców, za co swego czasu był bożkiem na wykopie, zanim społeczność dorosła i zrozumiała jakie myśli/ugrupowanie reprezentuje. XD

Memcen natomiast, jak typowy youtuber potrafi robić tylko premade content, gdzie za którymś tam podejściem uda mu się zdanie zbudować w taki sposób, żeby w końcu móc kliknąć upload.
  • Odpowiedz
@Neobychno byłby to bardzo logiczny ruch konfederacji. Wszyscy, nawet jej zadeklarowani krytycy, podkreślają, że Bosak jest jednym z najlepiej przygotowanych warsztatowo polityków na naszej scenie. W debatach wypada dobrze, a tutaj publiką nie są kuce z wykopu, którzy są przyzwyczajeni do memów i śmiesznych filmików na YT, tylko stare baby, które nie znają się na ekonomii (w każdym razie jeszcze mniej od tych wolnorynkowych kuców), ale za to jak zobaczą tego elokwentnego
  • Odpowiedz