Wpis z mikrobloga

@Nafaros: ogladajac to zadawalem sobie ciagle jedno pytanie. Byli sławni, praktycznie u szczytu kariery, kasy od cholery i zabierali się za takie 13/14 latki, wtf? Przeciez mogli miec w sumie kazda, niektore pewnie same pchały się drzwiami i oknami. Czuli sie wtedy lepsi, czy to po prostu pedofilski pociąg do nieletnich?
  • Odpowiedz
@bruhh: ale kontent minceraftowy oglądały tylko dzieci. To kto miał pisać? Dla większości "dorosłych" w tamtym czasie to byli no nejmy.
  • Odpowiedz
@bruhh: ja widzę tylko jedno "wytłumaczenie". Taka luźna hipoteza

Wiadomości, które pisał Stuu i inni bardzo mocno sugerują głęboko skrywaną "samotność" i coś w rodzaju niespełnienia prywatnego. Masz w #!$%@? siana i fanów i ta "samotność" po prostu uderza bardziej. Zaczynasz więc mimo obiektywnych faktów bycia podziwianym postrzegac siebie w roli tego gorszego, tego poniżej zera. Plus dodatkowo na zewnątrz przyjmujesz maskę Boga, kogoś wobec kogo inne osoby mają wręcz nierealne
  • Odpowiedz
@Rooofie: niby tak ale uwierz mi, laski są cwane i nawet te starsze wiedzialy kto jest kim, ile ma kasy i fejmu, takze ten. To fakt, ze content w 90% dla dzieci ale jak wspomnialem, kobiety są cwane.

Dlatego by ratować swoje ego, to szukasz substytutu - miejsca, gdzie również prywatnie możesz pokazać siłę, dominację


@ponerLokej: takie byly tez moje przemyslenia
  • Odpowiedz
@bruhh: przede wszystkim wydaje mi się, że tu nie do końca chodzi o czystą pedofilię. Ofiary takich typowych zwyrodnialców-pedofili to zwykle naprawdę małe dzieci, np. w wieku przedszkolnym. Pedofilia dotyczy pociągu do osób, które nie mają rozwiniętych trzeciorzędnych cech płciowych. A obecnie dziewczęta w wieku kilkunastu lat w zdecydowanej większości takie cechy mają. To jest przede wszystkim pedofilia prawna, gdzie wiek określono arbitralnie i niewiele ma wspólnego z pedofilią prawdziwą. Ale
  • Odpowiedz
@ponerLokej: Dobrze myślisz. Kilka lat temu oglądałem wypowiedź psychologa który stwierdził, że osoby, które biorą się za małoletnie mają strach przed kontaktami seksualnymi z dorosłymi osobami.
  • Odpowiedz
@Nafaros: Patrzysz na influ z perspektywy dnia dzisiejszego. Kiedyś to wyglądało zupełnie inaczej. Zawodowo krążę wkoło środowiska internetowych influencerów od prawie 10 lat, kiedy wszystko to się tak naprawdę tworzyło. Niemal wszyscy najwięksi youtuberzy z tamtych lat to były absolutne przegrywy, które nie miały żadnych znajomych w realu, byli opluwani w szkole, byli grubi albo brzydcy, gry komputerowe to była ich ucieczka. Ja wiem, że teraz jest zupełnie inaczej, ale w
  • Odpowiedz
No ale czemu tak? Bo właśnie chodzi o to, że ci wszyscy kolesie byli nadal mentalnie dziećmi, byli niedorozwinięci emocjonalnie, mieli parcie na seks, ale pewnie i odważnie mogli poczuć się tylko przy bardzo młodych nastolatkach, wiedzieli też, że te będzie łatwo zmanipulować i zrobią z nimi co zechcą. Trochę jak księża, którzy nie mają pół życia kontaktów intymnych z kobietami, więc biorą się za dzieci, bo przy kobietach czują się niepewnie.
  • Odpowiedz
ogladajac to zadawalem sobie ciagle jedno pytanie. Byli sławni, praktycznie u szczytu kariery, kasy od cholery i zabierali się za takie 13/14 latki, wtf? Przeciez mogli miec w sumie kazda


@bruhh: O jednym sie nie pisze: Boxdel gdy to pisal sam mial z 17 lat
  • Odpowiedz