Wpis z mikrobloga

Ten film to najmocniejsze co spadło od kilku lat na polski YT. Najlepsze jest to, że wypowiedzi Stuu przypominają wypowiedzi niejako wykopków xD
"taki jest świat, laski same się proszą o to", "każdy facet upija młode dziewczyny" "to prawo decyduje czy ruchanie 10 latek jest dobre czy złe" xD
"jak laska ma okres to znaczy, że można", to już Korwinem zakrawa.
Mega obrzydliwe i ręka rękę myje, wszyscy co wiedzieli i kryli to, powinni iść do więzienia ale przecież żyjemy w Polsce.
#wardega #stuu #patologia #bekazpodludzi #takaprawda
Filippa - Ten film to najmocniejsze co spadło od kilku lat na polski YT. Najlepsze je...

źródło: temp_file8394883009553643715

Pobierz
  • 53
@Filippa:

czyli małe podsumowanko, laska ma siedzieć w domu i nic nie robić, najlepiej jeszcze jakby żadnych hobby nie miała, albo miala takie które odpowiadają tylko jej partnerowi, nie chodziła na tańce, nie trenowała sportu, nie uczęszczała na lekcje muzyki albo nawet nie chodziła na żadną uczelnie albo najlepiej wszędzie ze swoim chłopakiem jak z tatusiem za rączkę xD


Przestań manipulować.

Nie. Nastolatka nie powinna chodzić na imprezy ze znacznie starszymi
@Thorrand
Nie wiem czy mam rację, ale mam wrażenie, że ty po prostu stawiasz śmiałą tezę, "mężczyźni już tacy są" xD co obraziłoby wielu samych facetów którzy by się zwyczajnie z tym nie zgodzili bo to mocne uśrednienie a dla mnie jest to po prostu niesamowite uproszczenie dyskusji.
Jeżeli jestem w błędzie to wybacz ale jestem osobą dość doświadczoną w takich dyskusjach na wykopie i od razu się antagonizuje jeżeli słyszę od
Przypominam też że wiek legal w PL to 15 lat. Jesli uznajesz że jednak nie, bo 17 to nadal dzieci i nie ważne co ludzie sobie wymyśli prawnie, to niczym się nie różnisz od Stuu z materiału, który widzi to dokładnie w ten sam sposób tylko odchyla wajchę w drugą stronę.


@Reiden: Wiek zgody to w Polsce 15 lat, ale to nie znaczy, że legalne jest doprowadzanie osoby poniżej 18 lat
Bo jeśli panna 17 lat idzie z kimś do łóżka dobrowolnie no to.. tak taki jest świat, same chcą.


@Reiden: że też wam nie wstyd xD Tacy jak ty powinni być pod obserwacją. Pewnie uwodzenie przez dużo starszego typa albo upijanie to ta calkowita dobrowolność?
@szybki_zuk: nie dzbanie, pełna dobrowolność to pełna dobrowolność. To co sobie dopowiadasz w celach manipulacyjnych to już Twój problem. Ale nie dziwię się, facetów którzy myślą że młode laski z liceum to niewinne aniołki które nie uprawiają seksu - jest tutaj sporo, w końcu to portal na którym przegryw jest mega popularnym tagiem. Na imprezach 16+ w klubach takie laski są same zmuszane do całowania się z innymi typami, a potem
@Filippa: Tak w ogóle co to za ludzie jakieś Boxdele, Watahy, Fagaty, Gonciarze, Nitrozyniak itp.

Gdybym nie zaglądał na wykop, nie kojarzyłbym tych ludzi do tej pory.

Kto ich w większości subskrybuje, zafascynowane osoby nieletnie, patologia?

W czasie pobieżnego czytania na wykopie o tych osobach widzę, że to nic ciekawego, ani mądrego ani śmiesznego.

Debilizmy pod tagiem #kononowicz wydają się przy tych ludziach mniej patologiczne.

Włączyłem kiedyś na kilka chwil spotkanie
@Bananek2: Tak to jest jak z każdej sprawy robi się koniec świata np. z Gargamela pedofila i najgorszego człowieka.
Skoro wszystkie najgorsze rzeczy jakie mogły zostały napisane przez ludzi którzy uważają ze 17-20 letnia dziewczyna jest za głupia żeby ogarnąć co się dzieje na około i decydować o czymkolwiek (ale jednocześnie ma prawo decydować czego chce i wie wszystko lepiej od rodziców i wszystkich na około).
Nagle okazuję się ze takimi
Nie wiem czy mam rację, ale mam wrażenie, że ty po prostu stawiasz śmiałą tezę, "mężczyźni już tacy są" xD co obraziłoby wielu samych facetów którzy by się zwyczajnie z tym nie zgodzili bo to mocne uśrednienie a dla mnie jest to po prostu niesamowite uproszczenie dyskusji.


@Filippa:

Mężczyźni, którzy organizują imprezki ze znacznie młodszymi laskami, polewają im alkohol i czasem proponują narkotyki — tacy właśnie są.

A laski, które chodzą
@Filippa: Niechętnie bronie wykopowych przegrywów, ale tutaj całkowicie nie masz racji.

Oni tego nie pochwalają, tylko od lat piszą o tym negatywnie. Wręcz cały tutejszy atak na kobiety bierze się z przekonania że kobiety mają dużo większe doświadczenie seksualne bo zaczynają w bardzo młodym wieku. I zamiast trzymać się z rówieśnikami wolą starszych którzy ich wykorzystują.

Wręcz można powiedzieć że przegrywy pisały o tym problemie już lata temu i każdy miał
nie dzbanie, pełna dobrowolność to pełna dobrowolność


@Reiden: nie dzbanie, uwodzenie duzo mlodszej kobiety, w wieku w ktorym ludzie nie maja jeszcze calkowicie rozwinietego mozgu to nie jest calkowita dobrowolnosc. Tak samo pedofil nei moze ruchac dziecka nawet jak go o to prosi i to nadal jest gwałt.
Waga czynu inna, ale logika analogiczna.

Ale nie dziwię się, facetów którzy myślą że młode laski z liceum to niewinne aniołki które nie
@szybki_zuk: Niebezpieczne to są takie sfrustrowane typki jak Ty, które będą każdego oskarżać o pedofilie, wycierając sobie mordę obroną niewinnych nastolatek, które w wieku 17, 18 lat mają już często po kilku gości na liczniku i których nikt nie zmusza do stosunków, a same tego chcą.

Powtórzę Ci kretynie, bo widać, że jesteś mocno ograniczonym człowiekiem, do którego nie dociera - jeżeli osoba 17, 18 letnia, dobrowolnie idzie z kimś do
@Reiden: to ty jestes sfrustrowany i dostajesz piany na pysku jak ktoś wytknie ci twoją obrzydliwość. Nawet nie będę odpowiadał na twoje kolejne usprawiedliwienia, zachowujesz się dokłądnie jak ci youtuberzy ze skrinów w materiale Wardęgi. Kolejne żałosne wymówki dlaczego można wykorzystać młodą kobietę.
Ograniczony kretynie, jestem ciekawy czy powtarzałbyś takie rzeczy na żywo przy znajomych.
Lecisz na czarną oblechu. Mam tylko nadzieję, że nie nie uda ci się nigdy skrzywdzić żadnej