Wpis z mikrobloga

#hotelparadise nie rozumiem dlaczego zielonki, a szczególnie te które są uczestnikami nie wysprzęglą się kim są? Przecież robią za błaznów na FB i IG podpisanym ich nazwiskiem, a tutaj jako incognito? , a nie czekaj na wykopie nie można bić zasięgów i zarabiać, ale za to można zostać przeczołganym i dowiedzieć się co ludzie o nich sądzą, no i co najważniejsze...NIE MOGĄ USUWAĆ KOMENTARZY!!!
ps. Do ukrytej Sebiny mam pytanie, deska podniesiona czy opuszczona?
  • 8
  • Odpowiedz
@Kakarot_Z: też mnie to zastanawia, skoro na FB czy ig pod własnym nazwiskiem #!$%@? się głupoty to czego nagle na wykopku brak jaj.

Dlatego szanuję uczestników którzy się ujawnili i do dziś tu z Nami czasem pokomentuja. Prawda jest taka, że nie pamiętam ich nazw ( prócz mojego love ElPresidente) ale wiem, że są:)
  • Odpowiedz
@Kakarot_Z te wszystkie zielonki mogłyby się chociaż jakoś przysłużyć dla tagu i mema zrobić, jakaś autoironia zajechac, a nie tylko nasza twórczością się cieszyć.
  • Odpowiedz
  • 3
@Ibims: udzielały się do momentu zdemaskowania
@Lolek1011: były akcje, że niektóre srały żarem na uczestników równolegle z odbywającym się konfliktem w hotelu i na IG, a po emisji te nicki przestały być aktywne
  • Odpowiedz