Wpis z mikrobloga

Wiecie może gdzie znajdę jakieś wygodne buty na jesień a'la Timberlandy, ale tak nie za miliony monet i nie z jakością a'la Dr. Martens? Nie zależy mi na renomie marki, tylko na wygodnym i wytrzymałym bucie który pasuje do jeansów i nie kosztuje pół tysiąca.

To co mam obecnie to albo czarne glany Steel, albo czarne Protektory, i obie pary wyglądają byle jak, a chciałbym coś bardziej eleganckiego w brązowej skórze.

#modameska #buty
supra107 - Wiecie może gdzie znajdę jakieś wygodne buty na jesień a'la Timberlandy, a...

źródło: image

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • 0
@supra107 Timberland kosztują 500 PLN a nosi się je kilkanaście lat nawet zakładając że to tylko buty zimowe, moim zdaniem się opłaca
  • Odpowiedz
  • 1
Timberland kosztują 500 PLN


@420_3: Pokaż mi sklep w którym kupię takie trzewiki Timberlanda za 500zł. Ja widzę że one kosztują minimum 850zł, a jestem uczulony na bardzo znane marki z wysokimi cenami, bo takie zazwyczaj robią kompletny chłam bo renoma marki im pozwala na takie dymanie klientów.
  • Odpowiedz
Wiecie może gdzie znajdę jakieś wygodne buty na jesień a'la Timberlandy, ale tak nie za miliony monet i nie z jakością a'la Dr. Martens? Nie zależy mi na renomie marki, tylko na wygodnym i wytrzymałym bucie który pasuje do jeansów i nie kosztuje pół tysiąca.


@supra107: Tak totalnie szczerze, nie czym to jest spowodowane ale w sklepach przez ostatnie około 2 lata był totalny brak podobnych butów praktycznie. Wiem bo sam
  • Odpowiedz
Chyba że ostatecznie kupię jakiś bubel z CCC


@supra107: Nie polecam, moje ostatnie buty tego typu były właśnie z CCC. Jak takowe zostały kupione jakoś na black friday to w marcu/lutym mi tak polowa podeszwy odkleiła, szczęście taki, że dobry klej taki żółto czarny dorwałem i mi wytrzymały nawet całkiem sporo na nim a do tego jak masz rozmiar 46 na przykład to ciężko z rozmiarem
  • Odpowiedz