Wpis z mikrobloga

#kononowicz

Dzisiejsze lajty bliżyńsko/Iławskie(feat. iksell) doskonale podkreślają panującą dynamikę. Zawsze miałam wątpliwości do Olgierdano. Nie przeczę, że może na początku, miał jeszcze ochotę wyjaśnić kilku kleszczy na Szkolnej. Było podobnych wyjaśniaczy kilku wcześniej. Wpadało im donejtów po kilka tysięcy i dość szybko wymiękali. Olgierd zebrał dużo więcej i uważam, że zrobił sobie z tego w którymś momencie sposób życia i zarobkowania. Kolejny kleszcz. No i przykro się ogląda jak widocznie popada w alkoholizm w ostatnim czasie. Może za parę lat będzie drugim Meksykiem o ironio.
  • 8
  • Odpowiedz
@aga-sowa: Olgierd drugim Mexykiem na pewno nie będzie. Wyobrażasz sobie Ola #!$%@?ącego z wykrywaczem i śpiącego w skodzie? Olgierd jest zbyt dumny. Będzie pił, pił aż się zapije. Dobra, idę spać, bo wstałem o 18.
  • Odpowiedz
  • 0
@JanBezzebny: jego duma może być co najwyżej szkodliwa dla leczenia alkoholizmu, bo będzie zbyt dumny żeby przyznać się do problemu, a co dopiero iść na leczenie. Jak ktoś jest z dumnym alkoholikiem to najczęściej musi stracić wszystko, w tym własne ego i wynikającą z niego dumę, żeby przyjąć szansę na leczenie - o ile oczywiście ktoś taką szansę będzie chciał alkoholikowi dać. Za 10 lat taki koleś, możesz sobie wsadzać dwie
  • Odpowiedz
@rubingramrap99: Niestety nie mam, nie prowadzę archiwum. Być może któryś przychlast coś ma @twardy_kij @pyczasty.
To było dzień, dwa dni przed wyjazdem do Iksela. W godzinach porannych dostał białej gorączki i krzyczał po osiedlu Jarka, żeby ten się pokazał, a jak zobaczy jego syna to go zgwałci na miejscu. Potem przyjechała policja i musiał się zawinąć. Niby narracja szła, że to MCZ zawiadomiły służby, ale moim zdaniem to ktoś z
  • Odpowiedz