Wpis z mikrobloga

Może mi ktoś wytłumaczyć bo nie rozumiem.
Dlaczego jak w lipcu pizga i jest 12 C to ludzie chodzą w krótkim rękawku, a dziś jak było 25 C to chodzili #!$%@? w golfach i długich gaciach? Byłam jedna z niewielu osób które miały strój letni znaczy normalną sukienkę jaką nosiłam w sierpniu w upały xd . I uwaga nie zmarzłam w nim. Ba powiem więcej nie zmarzłam w nim rano bo miałam uwaga sweter, który oczywiście zdjęłam, nie zmarzłam w nim również wieczorem bo patrz sweter.
Dziś się czułam jakby żyła wśród kosmitów XD czekam na wytłumaczenie bo ni #!$%@? nie ogarniam

#rozowepaski #niebieskiepaski #pogoda
  • 6
  • Odpowiedz
@szynszyla2018 miałam podobną rozkmine wczoraj, ale w innym temacie. też się czułam jak kosmitka niosąc dwie torby pełne szkla do sortowni, obok mnie przełaziła jakaś dziewczyna i dla niej to był szok jak to kobieta takie rzeczy robi/nosi xd ogólnie nie widzę wogole dziewczyn targających jakiekolwiek zakupy, zawsze w towarzystwie partnerów. Żeby nie było, też ze swoim chodzę na zakupy, ale sama też je robię. Niby mówią o mnie że ja taka
  • Odpowiedz
@pakoraban moja dziewczyna się na mnie rzuca jak jej zaproponuję pomoc z zakupami bo ona nie jest kaleką. Bardzo mi to zaimponowało że nie jest księżniczką ą ę tylko sama sobie radzi że wszystkim. Tzn to nie jest tak że jej nic nie pomagam, tylko mówię o tym dźwiganiu. Z pomocy korzysta w ostateczności a mnie krew zalewa bo mi się wydaje że jej za ciężko no i cóż
  • Odpowiedz
@szynszyla2018: temperatura odczuwalna jest często inna - ze względu na słońce, wilgotność, porywy wiatru, temperaturę w pomieszczeniach bez systemów kontroli temperatury itp.
  • Odpowiedz
@szynszyla2018: bo teraz już rano jest z 7 stopni a w południe 27, w lecie może być w południe 21 a rano będzie 19, nie wiem czy zdajesz sobie z tego sprawę ale duża część osób chodzi do pracy z rana i wraca z niej po południu i nie nosi ze sobą 2 zestawów ubrań dostosowanych do temperatury, wiem #!$%@?łem się, też jeszcze chodzę w samej koszulce
  • Odpowiedz
@szynszyla2018: Bo niektórzy wychodzą wcześnie rano albo wracają późnym wieczorem czy w nocy, a wtedy jest chłodno. Sama w niedzielę na spierdotripie miałam rajstopy, w pasie przewiązaną bluzę, a w plecaku kurtkę, mimo że było 20 stopni - ale widziałam prognozy, że jak będę wracała wieczorem, to będzie 14 i z gołymi nogami i rękami będzie mi zimno.
  • Odpowiedz