Wpis z mikrobloga

Ostatnie afery związane z #polskiyoutube, zwłaszcza ta najobrzydliwsza dot. przestępstw, jakich dopuszczał się #stuu (choć z tego co mówił #wardega wynika, że razem z nim byli też inni youtuberzy), pokazują, że poziom większości użytkowników tego portalu to dno. Najbardziej plusowane komentarze skupiają się na obwinianiu 13-letnich dzieci o to, że poszły spotkać się ze swoim idolem. Jak można nie widzieć w tym nic złego, że dorosły mężczyzna wykorzystuje swoją pozycję do manipulowania dziećmi, które nie znają jeszcze życia, nie mają doświadczenia w relacjach, nie mają świadomości, że ludzie potrafią być zaburzeni i robić krzywdę innym bez żadnych wyrzutów sumienia? Jak można dawać społeczne przyzwolenie na patologię? To, co robią ci zwyrodnialcy, jest chore, jak bardzo trzeba być zaburzonym, żeby nie widzieć w tym nic złego? Wyznawcy #blackpill powinni być profilaktycznie ścigani i zamykani w psychiatryku za swoje toksyczne poglądy, zanim pójdzie to o krok dalej.
#youtube #gargamel #gonciarz #boxdel #afera
  • 75
  • Odpowiedz
pokazują, że poziom większości użytkowników tego portalu to dno. Najbardziej plusowane komentarze skupiają się na obwinianiu 13-letnich dzieci o to, że poszły spotkać się ze swoim idolem.


@larine: ale może przestań paskudnie manipulować, bo takie głosy tutaj to skrajność i trolling a nie opinie. Większość jedzie z nimi równo
  • Odpowiedz
@NonOmnisMoriar: Gówno prawda. Blackpill polega na potocznym wyjściu z matrixa, uświadomieniu sobie że nie ma co się uganiać z kobietami, skupiać się na tym. Lepiej inwestować w siebie, robić swoje i mieć #!$%@?. Bo kobiety zawsze będą chciały przystojnych zamiast brzydkich. Tyle. Gdzie tutaj oparcie o nienawiść do kobiet?

To że niektórzy nie potrafią tego zrozumieć albo nadinterpretują nie znaczy że tak jest.
  • Odpowiedz
@larine: Bo to są niemyślące dzbany i w tym poście się akurat z Tobą zgadzam.
Zobaczyli obrazek, jedna szara komórka od kliknięcia plusa się uruchomiła.
No ale ciężko im było pomyśleć, że to nadal 14letnie dziecko.
  • Odpowiedz
Gówno prawda. Blackpill polega na potocznym wyjściu z matrixa, uświadomieniu sobie że nie ma co się uganiać z kobietami, skupiać się na tym. Lepiej inwestować w siebie, robić swoje i mieć #!$%@?. Bo kobiety zawsze będą chciały przystojnych zamiast brzydkich. Tyle. Gdzie tutaj oparcie o nienawiść do kobiet?


To że niektórzy nie potrafią tego zrozumieć albo nadinterpretują nie znaczy że tak jest.


@kaminarii: W sumie potwierdziłeś, że blackpill opiera się na
  • Odpowiedz
@power-weak: No ale z tym to ja nie dyskutuję. Część użytkowników tego portalu to faktycznie są osoby, które reprezentują sobą chore poglądy.

Kłocę się z tym, że cytując samą autorkę

poziom większości użytkowników tego portalu to dno

Z tym się nie zgadzam.
  • Odpowiedz
@NonOmnisMoriar: Niezła odklejka, nigdzie nawet nie wspomniałem o nienawiści do kobiet XD Czyli według twojego rozumowania, człowiek który jest świadomy tego że kobieta go nie pokocha ze względu na jego wygląd, przestaje 'na siłę' szukać drugiej połówki a zaczyna realizować swoje hobby jest przez to agresywny wobec kobiet? Dosłownie ich nienawidzi? Widzę że tam nieźle się dzieje u ciebie.
  • Odpowiedz
@larine: Wykopki nawet najbardziej chore i zwyrodniałe osoby potrafią bronic żeby tylko obronić swoje chore zaburzenia i swój chory pogląd na świat. Nie jest niczym nowym gdzie wykopki przegrywy atakują żeńskie ofiary ze przecież mogły nic nie robić a nic by się nie stało zamiast atakować zwyrodnialców. Tak samo bylo w przypadku gargamela gdzie przegrywy atakowli Laure za to ze to ona jest winna tego ze gargamel ja atakowal.
  • Odpowiedz
@larine jakiś problem fembocie? To, że ty byś jako dziecko poszła spotkać się ze swoim idolem i pić z nim alkohol to nie znaczy, że każdy musi tak robić
  • Odpowiedz
@larine: To co zrobił Stuu jest #!$%@?, zasługuje na najgorsze, ale te dziewczyny nie są bez winy a co najwyżej bez mózgu.
13/14 lat to wiek w którym coś tam oleju w głowie powinny mieć a nie pić alkohol i bez problemu iść do jakiegoś fraglesa do mieszkania żeby pić dalej.
Ja pamiętam jak miałem około 11/12 lat i byłem uczony, że nic nie można brać od obcych.
Mój tata jest
  • Odpowiedz
Dzisiaj odpisałem jednemu takiemu, ale widzę, że już usunął wątek.
Jednak tam było praktycznie samo bronienie pedofili.
Niech zdychają te śmiecie przegrywy fantazjujące o dojrzałej czternastce.
  • Odpowiedz