Wpis z mikrobloga

Wczoraj przypomniałem, że mieszkania w Sopocie są droższe niż w Dubaju, to Mirki zaczęły mnie przekonywać, że fair price, Dubaj jest przehajpowany.

No fakt, wystarczy rzucić okiem na jakąś randomową fotę.

Nie ma żadnej bańki.

Poza tym w Sopocie jest molo, a w Dubaju o żadnym nie słyszałem.

#nieruchomosci #sopot #dubaj
mickpl - Wczoraj przypomniałem, że mieszkania w Sopocie są droższe niż w Dubaju, to M...

źródło: 98

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
  • 9
@srgs: Dodatkowo to obecnie wielki plac budowy. Nie słyszałem o jakichś nowych inwestycjach w Dubaju, a co do Sopotu to wystarczy rzut okiem na street view i widać że się dzieje
mickpl - @srgs: Dodatkowo to obecnie wielki plac budowy. Nie słyszałem o jakichś nowy...

źródło: sopot

Pobierz
  • Odpowiedz
mieszkania w Sopocie są droższe niż w Dubaju


@mickpl:
1. które mieszkania są droższe w Sopocie od których w Dubaju?
2. czy może być to spowodowane tym, że w Sopocie masz ograniczoną przestrzeń, a na pustyni możesz stawiać wieżowce gdzie chcesz?
3. ilu jest chętnych do mieszkania na stałe w wolnym panstwie jakim są Emiraty?
4. Czy na cenę może mieć wpływ tania siła robocza z Indii i brak BHP przy
  • Odpowiedz
Wczoraj przypomniałem, że mieszkania w Sopocie są droższe niż w Dubaju


@mickpl: tylko, ze nie są ;] chyba ze masz na mysli te nieruchomosci w Dubaju, które wlasnie sa tanie bo nie sa na tym zdjeciu które zalaczyles, tylko 20km dalej wglab pustynii. To owszem, tam są tansze.
  • Odpowiedz
w dalszym ciągu to jest tylko 20km, 20 minut jazdy autem


@Akuzativ94: w Dubaju "tylko 20km" to jest pustynia i nie ma nic wspolnego z atrakcyjnym miejscem do mieszkania, ani z fotkami z Dubaju wrzucanymi przez OPa.

Nie bez powodu jest tam taniej niz w Sopocie (a nawet czasem taniej niz w Radomiu).
  • Odpowiedz