Wpis z mikrobloga

@Arlekin29: Proponuję prześledzić jej działalność i to jak odklejona i toksyczna była w relacji z wiadomym typem, bo widać, że kompletnie nie ogarniasz tematu. To swego czasu była chodząca toksyna.
  • Odpowiedz
@Wariacik_Sztosinger: przecież ona jest chora psychicznie xD to że miała rację nie sprawia że nie ma zaburzeń psychicznych. Przy okazji przez wiele lat wiedziała o działaniach Stuu ale go kryła i dopiero jak dotarło do niej że nie wyjdzie z friendzone to zrobiła to bardziej z zemsty niż z troski
  • Odpowiedz
@Arlekin29: z jednej strony ja wszystko ominie, bo próbowala to naglosnic w necie i ja inni ograniczyli. ALE dziwne, ze nie poszla na policje z tym. Wyszło, że Stuu poszedł z nia na uklad, ze znika z internetu za to, że to zostawi w jakis sposob
  • Odpowiedz
@Daimosu Nie dziwie się że po latach manipulowania przez Stuu i po ataku Dubiela nie wytrzymała psychicznie. Wielu pięknych i uśmiechniętych influencerów coś wiedziało a jednak nikt nic nie powiedział. Gdyby nie ona to sprawa nigdy nie ujrzałaby światła dziennego.
  • Odpowiedz
@Daimosu: @Arlekin29 @StdPtr @klefonafide Co ona ma za choroby ? Depresję, chorobę bipolarną i coś jeszcze.
Stety bądź niestety mam do czynienia z taką osobą i wiem jak ludzie z takim czymś w przypadku źle dobranych leków, potrafią panikować, wyolbrzymiać pewne rzeczy i sami z siebie się nakręcać na byle co i byle jaki powód. Zwrócisz takiej osobie uwagę typu posprzątaj po sobie w kuchni, nic zero reakcji, mówisz 2 raz
  • Odpowiedz
@NewBlueSky: no patrz, twój idol wardęga też nie poszedł od razu z tym na policję, a tak go bronisz xD


@BombaskaEskadraLotnicza: nie mam autorytetów czy idolów. Nie mam żadnego powodu aby go bronić, bo nie zrobił nawet nic złego. Bronię tylko logiki.

Napisałeś wczoraj, że wardęga coś wiedział od 10 lat. Pytam po raz 20: Co wiedział? Od kogo wiedział? Skąd ty o tym wiesz? I co zrobiłeś z tą
  • Odpowiedz
Napisałeś wczoraj, że wardęga coś wiedział od 10 lat. Pytam po raz 20: Co wiedział? Od kogo wiedział?


@NewBlueSky: kretynie skończony... każdy to widzi, kto widział chociażby wczorajszy film. wardęga sam mówi na aferkach "czy ludzie by zmienili zdanie o fagacie gdyby sie dowiedzieli..." o czym wardega mówi w tym momencie? o czym mowiła sukanek i fagata lata temu? ty żyjesz w swmoim autystycznym świecie.

pomawiasz o pedofilię i mówisz,ze to
  • Odpowiedz
@BombaskaEskadraLotnicza: Nie pisz do mnie odklejusie, dodałem cię właśnie na czarną listę, więc już nie dostanę od ciebie żadnego powiadomienia.

Pomówiłeś randoma, do którego masz prywatną krucjatę stulejarską:
https://wykop.pl/link/7232169/mroczna-tajemnica-stuu-i-youtuberow-boxdel-dubiel-fagata/komentarz/119373015/osoba-ktora-majac-wiarygodna-wiadomosc-o-seksualnym-wykorzystaniu-maloletniego-rowniez-przed-13-7-2017-r-nie-zawiadomila-o-tym-fakcie-organu-powolaneg#119373247

Sam siebie pomówiłeś, bo postawiłeś się w tej samej sytuacji co wardęga w twoim wpisie. Wiesz o tym, że ktoś wie o pedofili, ale być może nie masz twardych dowodów. Pokazałem ci co zrobiłeś, a ty nadal się tego wypierasz. Chyba coś
NewBlueSky - @BombaskaEskadraLotnicza: Nie pisz do mnie odklejusie, dodałem cię właśn...

źródło: chrome_xiav0NzL4g

Pobierz
  • Odpowiedz