Wpis z mikrobloga

Jak myślicie, co się będzie lepiej za rok sprzedawało z tego eventu, LOSAT, czy F-100F? LOSAT dość oryginalny i ponoć przyjemny po tym jak go naprawili. Samolot wieje ch***m, ale jest chiński, a tych tyle w ostatnich czasach się pojawiło, że jak im gówno w papierek ładny się zapakuje, to pewnie kupią.
Okręt pomijam bo będzie niesprzedawalny.
#warthunder
  • 7
będzie tego w #!$%@? na markecie


@pewniecham: to prawda, przez poluzowanie wymagań na jeden pojazd jest go o wiele łatwiej zdobyć. XM8 i PT-16/T14 startowały z o wiele wyższą ceną.
Wziąłem LOSATa i niech się kisi.
@Drmscape2: Przecież za kilka dni będzie kolejny drop lotasów :D Można zmielić aż 2 maszyny. Jak chcesz kupować w momencie startu zniżek najlepszy czas, jak chcesz sprzedawać to chwilę przed zniżkami. Teraz mi się wykręciło prawie 400 gjn z takiego mielenia a cały czas trzymam jeszcze sobie jakieś "perspektywiczne" kupony. Warto też mieć te 50-100 gjn luźne do mielenia na skinach... Mam takiego znajomka co się w to cały czas bawi
@pewniecham: właśnie się zastanawiam czy te loatsy nie będą za chwile latały po 20-30 gjn i nie kupić sobie jednego żeby poleżał, bo nie chciało mi się farmić tego eventu :D
@gacan przy takich drobnych kwotach i świeżo po evencie ludzie to #!$%@? za bezcen. Niedługo promocje ... zanim te kupony wzrosną cokolwiek sensownie wolałbym obracać skinami na małej marży. Wydaje mi się że tu będzie zamrożony zysk na bardzo długo ale jak to z rynkiem bywa nie ma gwarancji, zawsze może spaść BR, urosnąć, zmienić się kilka szczegółów i cenę #!$%@?ć albo wtopić srogo.