Wpis z mikrobloga

Jadę sobie na Orlen na Zamenhofa 140, kolejka taka, że odpuściłem, pojechałem na Warszawską, wylot, a tam awaria :)
Tylko LPG i Pb98 :) Coś awaryjne te dystrybutory, ciekawe czy do jutra się "naprawią".
Jednak w Poznaniu też Niemcy, Czesi popsuli/wykupili dystrybutory :)
Na Krzywoustego 121 paliwo jeszcze było.

Sasin 2 dni temu mówił, że paliwa nie zabraknie i wykrakał.

#orlen #bekazpisu #paliwo #poznan
Pobierz DRESIARZZ - Jadę sobie na Orlen na Zamenhofa 140, kolejka taka, że odpuściłem, pojech...
źródło: 20231004_152425
DRESIARZZ - Jadę sobie na Orlen na Zamenhofa 140, kolejka taka, że odpuściłem, pojech...
  • 15
Tylko LPG i Pb98 :) Coś awaryjne te dystrybutory, ciekawe czy do jutra się "naprawią".

Jednak w Poznaniu też Niemcy, Czesi popsuli/wykupili dystrybutory :)


@DRESIARZZ: jak to? Przecież Pisor @Czerwony_jak_WIG20 pisał, że to wszystko fejki i nie ma żadnych karteczek z awariami dystrybutorów a mail brudnej pały jest z początku września więc to też nieprawda

XD
@Kryspin013: To niech @Czerwony_jak_WIG20 jedzie teraz na ulicę Warszawską w Poznaniu to jeszcze zobaczy :)

Przejeżdżałem o 13 była "awaria", zdjęcie robiłem o 15:24 awaria nadal trwała :)


@DRESIARZZ: nie po to siedział raz cały dzień od rana by pisać, że to wszystko fejki by samemu cokolwiek weryfikować xD

A typ to rasowy pisior jest
@mroznykasztan: tak, to od razu #!$%@? że to przez każdego kto zużywa więcej niż 30l miesięcznie. Dziwne że ludzie wolą kupić teraz 1000l za 6 tys, zamiast kupić pod koniec października za ponad 7 tys. Tak tak, obajtek i sasin mówili że ceny pozostaną na obecnym poziomie i nie będzie znaczących podwyżek. Dlatego właśnie ludzie kupują, bo wiedzą co się #!$%@?. A są też tacy którzy mają akurat sezon prac i