Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

  • 1
  • 0
  • 0
@horrorshowpl Chłopie. Ty umiesz robić recenzje? Obejrzałem tylko o "Pluję na Twój grób". Dobrze, że oglądałem ten film. Bo bym się tylko #!$%@?ł. Zdradzasz zakończenie. Dalej nie oglądam bo może jest coś czego nie widziałem.
  • Odpowiedz
@plusem-wyklety nic mnie tak nie #!$%@? jak opis filmu w którym nie ma nic co się dzieje na ekranie. Widzisz zakończenie to wiesz czy oglądać warto czy nie, a nie jakieś "młoda aktorka przyjeżdża do wielkiego miasta blah blah, czy uda jej się zdobyć to czego tak bardzo pragnęła?"
  • Odpowiedz
@horrorshowpl Ale Ty opowiedziałeś jak dokona zemsty. W jaki sposób zemści się na każdym gwałcicielu i jak każdego z nich zabije. To tak jakby opowiadając o filmie "Siedem" dodać ciekawostkę, że Kevin Spacey nie chciał, żeby jego nazwisko było na plakatach i napisach początkowych. By widza zaskoczyć.
  • Odpowiedz
  • 0
@plusem-wyklety: tą serię najbardziej zakazanych filmów nie traktuj jako recenzji tylko omówienie powodów dla których zostały zakazane w UK w latach 80tych. To w większości śmieciowe filmy tylko dla absolutnych fanów gatunku i zapewne 99% ludzi po seansie serii i tak po nie nie sięgnie. W zwykłych recenzjach nie walę takich spojlerów.
  • Odpowiedz
@horrorshowpl: Ale nie zdradzaj fabuły. Jakbyś powiedział, że zemsty dokonuje w sposób adekwatny do poziomu filmu to mnie osobiście byś zachęcił do lektury tego obrazu. Ja nie piszę, że Twoje recenzje są gówniane i rzuć to w cholerę. Tylko unikaj spojlerów. Ja osobiście lubię filmy klasy B. Jestem dzieckiem VHSu, które na początku lat 90tych pochłaniało wszystko co było w zasięgu ręki. I gdyby nie spojler Twój materiał obejrzałbym do końca.
  • Odpowiedz