Wpis z mikrobloga

@Krupier: @vauecki ale zrozumcie, że nie powinno być tak, że muszę mieć najnowszego, topowego androida tylko dlatego żeby się nie zacinał. Teraz najnowszy jest iphone 15, możecie kupić starą 12-stkę i ścięć nie będzie żadnych.
  • Odpowiedz
@wcfilmowe: to nie jest 10K, wiedziałem jaki model telefonu wstawisz 15 minut temu. Żałosny cherry picking, powodzenia następnym razem.

Skoro Samsung chce 9K za klasyczny telefon to wyobraź sobie ile chcieliby za składany model.
jukel - @wcfilmowe: to nie jest 10K, wiedziałem jaki model telefonu wstawisz 15 minut...

źródło: IMG_5158

Pobierz
  • Odpowiedz
To w końcu Android jest taki zajebisty czy jednak telefon za 10 tysięcy ma brawo być słaby? XD Zdecydujcie się w końcu. Apple złego ale Samsung za 10K gut gut jak ssie wora bo „płacisz za technologię ekranu”


Eee, co? Nie będę rozmawiać z jakimiś twoimi urojeniami, sorka.

Za technologię, która może jest droga ale za to ekran jest z plastiku ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@jukel: nawet
  • Odpowiedz
Skoro Samsung chce 9K za klasyczny telefon to wyobraź sobie ile chcieliby za składany model.


@jukel: w tych samych parametrach co podałeś, w oficjalnej dystrybucji dokładnie 10399 zł.
  • Odpowiedz
To w końcu Android jest taki zajebisty czy jednak telefon za 10 tysięcy ma brawo być słaby


@jukel: #!$%@? chłopie jest duzo #!$%@? wypustów bo nie jest zalezne to od androida a od producenta telefonu. Android jest zajebisty ale wsadzony w telefony, który bedzie wspierany tak samo jak Iphone- czyli flagowe modele. I tak najlepiej porownujmy.
  • Odpowiedz
ale zrozumcie, że nie powinno być tak, że muszę mieć najnowszego, topowego androida tylko dlatego żeby się nie zacinał.


No i nie musisz przecież.

Teraz najnowszy jest iphone 15, możecie kupić starą 12-stkę i ścięć nie będzie żadnych


@lukiboss: mogę też kupić jakieś POCO i również ścięć nie będzie żadnych.

P.S.

12-stkę


Nie "dwanaście-stkę", a 12. lub dwunastkę. #grammarnazi
  • Odpowiedz
ale zrozumcie, że nie powinno być tak, że muszę mieć najnowszego, topowego androida tylko dlatego żeby się nie zacinał. Teraz najnowszy jest iphone 15, możecie kupić starą 12-stkę i ścięć nie będzie żadnych.


@lukiboss: mistrzu znowu porownujesz jedyny model appla- czyli topowy do srednicy. Ja Ci powiem- mam p30 pro z 2019 i #!$%@? nic sie nie tnie i nie mam zamiaru go zmieniac z powodu swietnej baterii, zarzadzania systemem i
  • Odpowiedz
@Krupier: ale jakie moje urojenia? Płacę 10k za telefon i on jest ze średniej półki bo ma ekran z plastiku co się wygina? 10k to za mało żeby dać jedno i drugie? Porównywania do flagowców? Xiaomi nie ma czasem aktualnie droższego flagowca od Apple? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@jukel: gdzie ja jakieś porównania do flagowców robiłem? Po prostu napisałem, że wysoka cena nie definiuje jakości sprzętu.

Xiaomi też odleciało z cenami swoich topowych modeli.

Dlatego ja mam zasadę, że za telefon nie daję więcej niż 1500-2000 zł bo te urządzenia nie są po prostu więcej warte.
  • Odpowiedz
@jukel: tak, bo tutaj według specjalistów android za 800zł nie tnie, ale android za 10k już może się ścinać, bo to średnia półka ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Sam mam M2 i jestem ciekaw czym go potrafisz zmęczyć.


@jukel: mocy obliczeniowej mu nie brakuje. Często jest nieprzyjemnie ciepły, ale to chyba dotyczy każdego nowoczesnego urządzenia mobilnego. Ale już na samym początku jakakolwiek próba ściągnięcia aplikacji z AppStore powodowała błąd bez żadnej wskazówki co jest nie tak. Tablet był z hiszpańskiej dystrybucji, my byliśmy w Hiszpanii, konto Apple to było jakieś stare polskie. Dopiero jak żona przestawiła region (tylko nie
  • Odpowiedz
@lumpiakus: Ach wspaniałe czasy, były slidery, batony, fony z klapką, fony z klawiaturą .... , co kto lubi ( ͡° ͜ʖ ͡°) A teraz 100 wersji ekranu na cały fon i tyle. Nawet zostały tylko 2 systemy operacyjne bo trzeba optymalizować koszty
  • Odpowiedz
mogę też kupić jakieś POCO i również ścięć nie będzie żadnych.


@Krupier: chcesz mi powiedzieć, że jakieś POCO nawet z tego roku będzie działał tak samo jak Iphone 12? Ile lat te telefony będą miały jeszcze wsparcie?
  • Odpowiedz
chcesz mi powiedzieć, że jakieś POCO nawet z tego roku będzie działał tak samo jak Iphone 12?


@rimyi: a dlaczego ma nie działać? Mój X3 NFC, który ma chyba już prawie 3 lata działa tak samo dobrze jak iphone 12 (a pewnie nawet i 13, 14 czy jakie tam teraz wyszły).

Ile lat te telefony będą miały jeszcze wsparcie?


@rimyi: nie wiem.
  • Odpowiedz