Wpis z mikrobloga

#boxdel #stuu #dubiel #backstone #baxton #baton #pandoragate #wardega

https://youtu.be/5jB0gC5VnCE?t=2609

czyli służby króciutko :

- masz wiedzę i się zgłosisz samodzielnie na zeznania = masz lus
- okaże się żę coś wiedziałeś/wiedziałaś i nie zgłosisz się sama a to wyjdzie bo mamy dostęp do waszych kont na social mediach i sobie wszystko przeczytamy/odsłuchamy = masz zarzuty

fagata psycha zero więc ona strzeli z pupy raczej pierwsza XD
wszystkich pozawijają na przesłuchania łącznie z wardęgą i konopem a ten wiadomo jakim jest przyjacielem serdecznym więc strzeli z pupy też XD
największy wygrany to dubiel, nie #!$%@? sie w tańcu, #!$%@? wardege odszkodowaniem i każdego kto będzie szkalował jego dobre imie
ciekawe czy tak będzie kozaczył na przesłuchaniu
XDDDDDDDDDDD

plot twist, wardega mówił wczoraj na live, że "zależy co konop wrzuci" to już chodzi tylko o to, czego dowiemy się my z jego video a służby będą miały wszystkie brudy nawet te hardkorowe, których by nie chciał publikować
  • 8
  • Odpowiedz
@_ftcx0r: Przecież Ziobro powiedział, że dla nich najważniejsze jest to, żeby się zgłosić do prokuratury i złożyć zeznania/zawiadomienie. Jeśli to zrobią, to mają w dupie to czy ktoś wrzuci jeszcze tego samego dnia film czy nie xD

Wardęga w swoim filmie mówił, że sprawa jest już przekazana do odpowiednich służb, więc raczej może spać spokojnie xD Konop pewnie też.
  • Odpowiedz
  • 0
@Danzuo: ale osób #!$%@? w posiadanie takich informacji jest więcej i o to mi chodziło, a ty piszesz tylko o konopie i jego materiale
miałem na myśli to co powiedział zwyrol na lajcie, czy konop wrzuci wszystko co ma, czy coś przykryje
nawet gdyby przykrył do opinii publicznej to i tak służby będą miał wszystko co trzeba
  • Odpowiedz
  • 2
@Mrbimbek: wiem, cisne beke z niego XD założył sprawę cywilną wardędze, rozprawa będzie odroczona na czas zakończenia postępowania głównego tej afery i wtedy sąd wyda swój wyrok w tej sprawie mając grube dowody zebrane przez służby
debil myślał, że to tylko takie pyskowanie w internecie XD i że więcej nic nie będzie na niego a się okaże pewnie co innego
  • Odpowiedz