Wpis z mikrobloga

@Silklash: Zrzucanie tego wszystkiego na politykę to błąd. Składowa tej ceny to będą wzrosty ceny prądu i paliwa, minimalna itd ok ale przedsiębiorcy to nie są nasi przyjaciele tylko ludzie którzy chcą nas wyruchać tak samo jak państwo tylko mają mniejsze możliwości. Podnosili ceny i ludzie dalej kupują to przecież nie obniżą cen tylko będą golić jeszcze bardziej. Jak piszmaty złe a korpoludki dobre to dlaczego nie obniżyli cen jak spadły
  • Odpowiedz
@Silklash: poczekaj na cenę drwala w tym roku :D strzelam 32,99 za podstawowego drwala bez zestawu.

Sam pamiętam czasy hamburgera po 2 zł gdzieś w okolicach 2012-2013

@CocoJumbo266
1680 : 2 = 840 hamburgerów, dziś 3600 : 8,50 (obecna cena) = 423,5......
faktycznie bardzo zbliżone wyniki, cena proporcjonalnie wzrosła do wzrostu minimalnej xD

średnia 4 do 7 4000 : 2 = 2000 hamburgerów, 7000 : 8,50 = 823,5 znów wyniki bardzo
  • Odpowiedz
Jak sobie to wszystko pomnożysz i podzielisz przez 2 to wyjdzie, że proporcjonalnie do zarobków koszt jest jednakowy.


@CocoJumbo266: czyli, ze ten caly wzrostu dobrobytu za czasow pis to pic na wode? to mi chcesz powiedziec, matecki zlodzieju jeden?
  • Odpowiedz
Cheesburgery też były po 2 zł. Okolice 2005 r.


@kubek_szefa: a weź nie przypominaj. Pamiętam jak raz po gimbazie nakupowałem sobie 10 sztuk za 20zł i #!$%@?łem w 15 minut. Przez chwilę myslałem że do domu nie wrócę i po karetkę trzeba będzie dzwonić xD Dobrze że teraz są za drogie xD
  • Odpowiedz
@Silklash: eh, pamiętam w 2014-16 na studiach, obok miałem chinola i można było zamówić połówkę po tajsku. 2 kotlety, surowka, gałka ryżu i to wszystko za 7.20, ostatnio w pracy zamówiłem to samo i cena 20zł xD
  • Odpowiedz
Do PiS-u mi mega daleko


@CocoJumbo266: yhym, dlatego podajesz bzdurne wyliczenia bez konkretów, które ktoś ci zaorał w 2 minuty xD

Usuń konto matecki xD
  • Odpowiedz