Wpis z mikrobloga

  • 12
@iMarket tak, bo on ma kredyt hipotetyczny. I potem pójdzie zagłosować na PiS bo mu glapinski obniżył właśnie kredyt o pół miliona złotych xD
  • Odpowiedz
@koniecswiatajestbliski chodzi o odsetki które hipotetycznie zapłaciłby w przyszłości, gdyby obecne stopy miały się utrzymać przez caly okres jego kredytu, a on nie próbował go wcześniej spłacić. to informacja totalnie z dupy xD jak ktoś napisał, są to odsetki hipotetyczne
  • Odpowiedz
@Ogau: wiem znacznie lepiej od ciebie i niemożliwe, żeby czterema ratami nadplacic 140k chyba, że to był kredyt wzięty na mieszkanie przy Złotej 44.

Chyba, że masz wyliczenia, które mnie wyprowadzą z błędu, ale oczywiście nie masz bo gówno wiesz.

Z fartem
  • Odpowiedz
4 raty i minus 140k? Na ile miałeś kredyt, na 10 milionów? XD


@koniecswiatajestbliski: wystarczy 500k do spłaty i nadpłata 16k, czyli równowartość 4 rat

Chyba, że masz wyliczenia, które mnie wyprowadzą z błędu, ale oczywiście nie masz bo gówno wiesz


@koniecswiatajestbliski: to teraz ładnie przeprosisz, nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Aha, przy 10 milionach będziesz miał 3 miliony oszczędności za równowartość 4 rat.

Z farszem
Ogau - >4 raty i minus 140k? Na ile miałeś kredyt, na 10 milionów? XD

@koniecswiataj...

źródło: Screenshot_2023-10-05-21-43-37-267_com.android.chrome

Pobierz
  • Odpowiedz
@koniecswiatajestbliski mordeczko ale jak nadplacasz kredyt regularnie to możesz mieć #!$%@? na wydłużenie okresu kredytowania, ponieważ wpłata nawet tylko kwoty z wakacji kredytowych skraca okres o wiele więcej niż te kilka miesięcy... to dlatego banki mieli taki ból dupy...
z fartem,
  • Odpowiedz
@koniecswiatajestbliski: oprocentowanie 8,8, czyli takie, jakie miałem ostatnio ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie wiesz durniu nawet jak działają wakacje kredytowe.


@koniecswiatajestbliski: no jak działają? Powiedz mi jak działają wakacje, które wziąłem ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

A potem przeproś, a nie dalej wyzywasz gamoniu
  • Odpowiedz