Wpis z mikrobloga

Szukając testu wyborczego, oczywiście znalazłem takie które znajdują się z 17, 20 pytań. Ale też natrafiłem na taki który ma 40 pytań i potem już nie mogłem go znaleźć. Zależy mi na takim rozbudowanym, bo nadal nie czuję na kogo głosować. Proszę o pomoc w znalezieniu tego testu wyborczego.
#latarnikwyborczy #wybory #testwyborczy
  • 23
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@tomasz-kalucki to już nie chodzi o to, czy wejdą, czy nie wejdą, ale sprawdziłem, że Bezpartyjni jeżeli by weszli to wejdą w koalicję albo z KO albo PiS zależnie od wyników, więc nie zagłosuję na partię która wejdzie w koalicję z Pisem, więc zostaje przy polska 2050. Innego wyboru nie ma dla mnie, dzięki za wszystkie odpowiedzi i trzymaj kciuki ???? aby było dobrze dla nas wszystkich.
  • Odpowiedz
@nildur: Możesz dowolnie głosować do sejmu i senatu. Nie są w żaden sposób te głosowania powiązane.
Z senatem masz dużo prostszą sytuację niż z sejmem, bo po pierwsze są do niego okręgi jednomandatowe, a po drugie tam jest tak zwany "pakt senacki" i opozycja (KO + 3D + Lewica) mają wspólnego kandydata w każdym okręgu.
Ja do sejmu mam już wybranego kandydata 3D ze swojego okręgu, a do senatu na kandydata
  • Odpowiedz