Wpis z mikrobloga

Niezły plot twist, kiedy oskarżasz PiS i Policje o to, że sprawca wypadku na A1 ma rodzinę w Policji i układy w rządzie, a później się okazuje, że to Prokurator Generalny Ziobro obejmuje nadzorem śledztwo, a Policja namierza typa w ZEA i dokonuje zatrzymania, natomiast obrońcą ucisnionego kierowcy jest adwokat Tiutiunik wspierający opozycję i chodzący na wszelkie protesty przez nią organizowane.

Czyżby wykopki znowu się pomyliły, no niemożliwe XDD

#4konsewy #bekazlewactwa #polityka #polska #wypadek
  • 6
@Nanuno: w ogóle minister zerro nie robi tego pod publiczkę. Nagle się zerwał jak koles po kilku dniach zwiał z polski i prokuratura się zajęła sprawa bo w internecie zahuczalo. Ten kraj to mem i żałośni są ludzie którzy biorą na poważnie pełne patosu i uniesienia zachowania pisiorskiej mafii.
@szumowina_wadowicka A pokaż mi gdzie ma tego wujka w Policji, bo z tego co wiem, to jego ojciec nie ma nawet brata, a wykopki pisały, że brat ojca jest tym rzekomym Policjantem. Także może przedstawiłbyś jakieś dowody, a potem wypisywał takie pierdy.
@Nanuno: tak uważam, dlaczego mnie obrażasz? I nie musicie per Wy, towarzyszu. (leminga? który mam rok pisiorku, postaraj sie bardziej). Ta sprawa śmierdzi na kilometr i bez przyzwolenia kogoś z władzy, nawet lokalnego jakiegoś układu ten typ by nie zdołał uciec. Plus mamy nieudolność sluzb wasika i kaminskiego ktorzy sie skupiaja na inwigilowaniu opozycji i wygraniu wyborów zamiast sciganiu przestepcow. Na szczescie juz niedlugo