Wpis z mikrobloga

Skoro na naszym ryneczku YT wśród takich leszczy dzieją się takie rzeczy


@MroczneWidmo91: aferę mam w dupie, bo tych youtuberów nie znam, ale to nie tak, że te gówniary praktycznie same im wchodziły do łózka? W hollywood to jednak jest o wiele grubsza sprawa z niewolnictwem i oddawaniem swoich dzieci...
  • Odpowiedz
@MroczneWidmo91
W sensie, jak to rozumieć, że celem ostatecznym sławy i bogactwa jest pedofilia? Że jak mają więcej jednego i drugiego to jeszcze bardziej są pedofilami czy więcej jest pedofilów, czy jak to ma działać według Ciebie?
  • Odpowiedz
@MroczneWidmo91: serio ludzie oczy otwieraja dopiero bo wyszlo ze jakis polackowy youtuber był pedofilem? Wy jestescie tacy przyglupi ze glowa mała. Handel dziecmi. Ruchanie niemowlaków jednorazowego uzytku, 12 letnie rodzenstwo zapinające sie przy tatusiu, gangi jebiące małe dziewczynki podrzynając im gardła po wszystkim, kariery w holiludzie w zamian za seksualne przyjemnosci to jest codziennośc na swiecie ale wykopków oświeciło bo stuu podał malolacie pigułke xPPPP
  • Odpowiedz
@MroczneWidmo91: odkryles ze nastolatki sie ruchaja?
@Frygus96: dokladnie, komiczne #!$%@?. pomijajac ze polowa z tego to jakies idiotki chcace ugrac troche fejmu w necie (jak ta od gonciarza), podobnie zreszta w hollywood. do wplywowych ludzi cipy pchaja sie drzwiami i oknami albo same matki wysylaja wlasne corki w tym czy innym wieku, a jak nie wyszlo albo kasa sie skonczyla to wszystkie raptem hasztag metoo.

a prawdziwe przypadki dzieja sie
  • Odpowiedz
Zaczynam wierzyć Melowi Gibsonowi, że Hollywood to wylęgarnia pedofilstwa.

@MroczneWidmo91:

że Hollywood jest pełne pedofilów to przecież żadna tajemnica.

@Riolet:

Ja się z kolei zastanawiam, czy to faktycznie środowisko wpływa na takie a nie inne wynaturzenia, czy też zjawiska te są po prostu bardziej powszechne w ogóle populacji a po prostu ludzie sławni mają więcej par oczu skierowanych na siebie i częściej wychodzi to na jaw. Z drugiej strony to
  • Odpowiedz
@nad__czlowiek: dorośli ludzie się ruchają za obopólna zgodą - co w w tym wielkiego? A że niezgodne z ich regulaminem pracy? Ja też podpisałem, że nie będę grał w gry ani oglądał filmów na filmowym laptopie...
  • Odpowiedz