Wpis z mikrobloga

@Maly_Jasio: mam tak samo. Ja mam na przykład Astrofazę, WeNeedMoreSpace, Rożka, Myśliwca, Globalistę i jego tatę Bez Sensu, Copernicusa z @LukaszLamza na czele (niedawno w czytamy naturę opowiadał o SWOIM artykule w Nature, który napisał SAMODZIELNIE i nikt z wypoku się chyba nie skapnął), ORB, Orłoś i kilkadziesiąt innych kanałów z wartościowym kontentem. No ale to jest tylko moja miara.
@Maly_Jasio
Nigdy nie oglądałem fame MMA, Stuu ani Dubiela, a przynajmniej o każdym raz w życiu słyszałem/czytałem.
Poza tym znajomość influencerów nie jest wyznacznikiem niczego i jeżeli ich nie znasz to nie ma powodu do dumy ani do wstydu. Takim postem mam wrażenie, że poszukujesz atencji i akceptacji swojej niewiedzy, która defacto nie jest zła w tej kwestii w żaden sposób.
Większość osób, które oglądają tych osobników nie słyszało nigdy o tych,
@Kontest3: To, że ktoś nie ogląda jakichś zjebów, którzy nic nie wnoszą oznacza życie pod kamieniem? Gdyby nie to, że oglądałem z 2x te gale to nie znal bym nikogo prócz wardęgi z pranków czy może rafonixa. Sam na yt oglądam tylko kanały historyczne, urbexy. Myślę, że większość normalnych ludzi ~30 ma w piździe jakichś pato influ i żyje własnym życiem. Gdyby nie tak wielkie rozgłośnienie medialne myśle, że większość ludzi
@Rudinji: Ja widzę jeszcze jedno trochę szkodliwe zjawisko z tymi influcncerami. kiedyś w latach powiedzmy u ludzi, którzy byli w podstawówce do lat np, 2005 to marzeniem były np, nike air max czy jakieś bluzy adidas, i air Jordan jeżeli chodzi o ubiór. Dzisiaj dzieciaki, które oglądają tych patocelebrytów i jk są ich idolami, to widzą ludzi w strojach Gucci, Balanciaga itp., wydają jakieś teledyski, z których przekaz jest jesden, zabawa,
@marcel_pijak: To znaczy, że dobrze spędzałeś czas w internecie, lub miałeś szczęśliwe dzieciństwo jak jesteś dużo młodszy. Ja ostatnio oglądałem jakiś film Stuu sprzed jego zniknięcia, jakis jego filmik okolicznościowy i zdziwiła mnie jedna rzecz, miał w czasie kręcenia tego filmiku około 25 lat, dorosły facet, a mówił takie rzeczy i w taki sposób jakby był nastolatkiem. Widać treść typowo nastawiona pod dzieci, no i miał dziecinne poczucie humoru, trochę wstyd
@pogong: Z pato słyszałem tylko o tym gościu co srał do wiadra i mi wystarczyło :) On przynajmniej wyznaczył granicę. Cała reszta to przeciętność.
Jest zresztą coś złego w tym, że szukam atencji? Chciałem zobaczyć jaki będzie odzew no i nawet jest troche lepiej niż się spodziewałem, bo myślałem, że od dzieciaków dostanę sam hejt a mimo to jest sporo osób popierających mój post.
Miałbym gdzieś całą tą aferkę gdyby to
@PanJawelPierwszy: To mnie też strasznie drażni. Tak jak mówisz, starsze pokolenia chciały być sportowcami, piosenkarzami itd. Markowe ubrania mało kto miał, jedynie ci z bogatych domów. Obecnie młodzi chcą być inlfu. Oglądając to wszystko mają spaczoną wizje świata. Myślą, że wszystko przychodzi łatwo bez pracy hajs, drogie ubrania, wakacje przyjdą od tak siedząc sobie i nagrywając filmiki. Kolejna sprawa to, że jak nie masz teraz ajfonika i najeczków to jesteś gorszy
@aelfwine: Ja też mam swoje kanały, które niemal całkowicie zastąpiły mi telewizje - tam jakieś kanał z podcastami, czy naukowy, inny jakiś podróżniczy itp. Youtube już jakiś czas temu się tak sprofesjonalizował, że jest chyba wszystko na każdy temat, nawet jeden kanał z wywiadami zaprosił jakiś czas temu do siebie byłego prezydenta Kwaśniewskiego, ale pewnie ten youtuber pracował kiedyś w tv i miał znajomości, to trochę mu pomogło. Ale z tych
@Maly_Jasio: a czy ja piszę, że to coś wartościowego? Po prostu wyskakują oni wszędzie i jakieś flexowanie się, że nigdy ci się nie przewinęli trąci cringuwą. To tak jakbym tu wpadł i zaczął wypisywać, że nie wiem kto to doda.
@Maly_Jasio Zgadzam się z tobą, że niestety te pseudo rozrywki mają najlepszą chwytliwość teraz. Po prostu takie wpisy mi się źle kojarzą, z taką ignorancją ogólną, ale nie mówię że u ciebie też tak musi być. Zresztą nie będę szukał dziury w całym, rozejm :D