Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Z anonima, bo trochę się wstydzę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Gdzie i czy w ogóle będąc #wykop30plus można poznać znajomych? Dotychczasowe znajomości z lat szkolnych i studenckich powoli umierają śmiercią naturalną, każdy ma swój dom, rodzinę, pracę, obowiązki. U mnie codzienny tryb praca-dom też niczego nie ułatwia, staram się "wychodzić biegać", bywam na jakichś lokalnych eventach. Poszukiwania #niebieskipasek w internetach skończyły się katastrofą, więc pomyślałam, że może przynajmniej w taki sposób uda się poznać fajnych ziomeczków, najlepiej ze #slask. Uprzedzając różne komentarze, zanim odeślecie mnie pod #damskiprzegryw, próbowałam na #tinder, nawet na #mirekszukazony i na tym skończyły się moje pomysły.



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 29
że może przynajmniej w taki sposób uda się poznać fajnych ziomeczków


@mirko_anonim: ale Ty jako kobieta w okolicach 30 roku życia liczysz na poznanie mężczyzn w podobnym wieku ale do koleżeńskich spotkań? czy szukasz generalnie znajomych płeć dowolna?

faceci jak są samotni w tym wieku to szukają raczej kobiety na relację czy to krótszą czy dłuższą - kobiety to już bardziej szukają kogoś na kawkę czy bieganie, w sensie innej koleżanki
@mirko_anonim a możesz opisać na czym polegało to nie udawanie się? Jak wyglądał odzew z #mirekszukazony?
Proszę odp. na te pytania, reszczie komentujących na pewno pomogą lepiej doradzić.

Generalnie w internecie jest łatwiej znaleźć bo masz pulę wyszukiwania dużo większą, skaluje się to. A w normalnym życiu możesz znaleźć nowy kontakt max 1 na tydzień (ostro inwestując czas). Jakbym miał zgadywać to bym powiedział że albo nie miałaś szczęścia, albo za
✨️ Autor wpisu (OP): Jestem z Katowic. Jakiś czas temu zapisałam się ze znajomą do górskiej grupy fejsbukowej, w prywatnych wiadomościach ci wielcy górscy wielbiciele zaczęli do nas pisać, że "wymasują stópki po męczącej wędrówce" albo że zapewniają nocleg hehehe. Do tej pory znałam takie teksty tylko z memów XD na różne sportowe zajęcia już chodzę, ale tam to tylko wszyscy idą do szatni, na salę i na tym się kończy,
@mirko_anonim:

Jesteśmy dorosłymi ludźmi i wydaje mi się, że kontakt na żywo to podstawa, możliwość spotkania się w każdej chwili również,

Tutaj nie miałem na myśli tego że szukając w internecie nie należy się spotykać w realnym świecie. Tylko, że tam jest łatwiej dotrzeć do pasujących osób. Przez to że i łatwiej niestety jeszcze łatwiej trafić na takich jak ci się zdarzało, tym bardziej miejsca typu Tinder przyciągają ludzi szukających kontaktu
Wszystkie te poszukiwania trwały ponad rok, a czy wybrzydzałam? Nie nazwałabym tak tego.


@mirko_anonim: Jest to bardzo dziwne co piszesz, ile byś sobie dała w skali 1/10 - może z jakiegoś powodu potencjalnie fajni ludzie pozycjonują Cię dość nisko? Czy jesteś kobietą otyłą, bądź z widoczną nadwagą? Czy ubierasz się kobieco, czy jesteś laską z jakiejś "niszy" typu fanka metalu, czy nosząca bardzo oversized ciuchy?

Czy może masz jakieś dość szybko
Niestety odzew w dużej mierze był właśnie od osób - mówiąc brutalnie - odpadających już na samym starcie.


@mirko_anonim: Czyli jednym spojrzeniem na fotkę skreślasz faceta, a później dziwisz się że nikogo nie znajdujesz, powodzenia.
Ja jestem brzydki i żadna kobieta mnie nie wybierze na podstawie zdjęcia. Ty przynajmniej masz w czym wybierać.

swoje wymagania, nie uważam ich za nie wiadomo jak wygórowane

yhy, niech zgadnę 185+, młodszy, uroda 8+, fotka