Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mordeczki mając na karku 41 lat i 10 letni bardzo udany związek namówiłem moją żonę na trójkąt, właściwie to ustaliliśmy dwa spotkania. Jeżeli jesteście zainteresowani to dajcie znać. Będą to dość długie wpisy, opiszę wam jak zorganizowaliśmy takie spotkania, jak było i czy było warto oraz jak czuję się po wszystkim.
#zwiazki #seks #trojkat



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Dipolarny
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 25
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): Zacznę od tego, że jesteśmy razem z żoną już prawie 10 lat, świetnie się dogadujemy, nasze życie seksualne jest naprawdę udane, mimo tego od kilku lat chodziło mi po głowie jak to jest w trójkącie. Żona oczywiście nie chciała się zgodzić . Ok 3 lat zajęło mi namówienie jej, bardziej (urobienie ). Ustaliliśmy wspólnie, że będą to dwa spotkania raz z kobietą a raz z mężczyzną .
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): Więc na nasze ogłoszenie odpowiedziało ok 15 dziewczyn, wszystkie zaproponowały spotkania sponsorowane ceny od 300-2000 za noc, większość z nich nie były ani w moim ani w żony typie. Dodatkowo przeglądając ich aktywność na profilu stwierdziliśmy, że może po prostu lepiej poszukać pani do towarzystwa na profilach z dziewczynami. Pierwsza próba wyboru zakończyła się kłótnią, drugim wytypowaliśmy y 3 dziewczyny... Trzeciego dnia naszego urlopu napisałem do roksany
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): Dziewczyna doskonale wiedziała jak rozładować atmosferę, zaczęła prawić komplementy mojej żonie, że świetnie wygląda w pewnym momencie zaproponowała, że chciała by się odświeżyć. Poszła pod prysznic a w tym momencie żona zaczęła się do mnie dobierać, pani wyszła już zupełnie naga, dołączyła do zabawy. Było fajnie ale bez żadnej rewelacji, brakowało pocałunków, namiętności, zaangażowania. Dziewczyna doskonale wiedziała też jak zająć się żoną Fajny finał na dwie kobiety.
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 1
✨️ Autor wpisu (OP): Następny dzień po był jednym z najcichszych w naszym związku. Przemilczeliśmy większość tego co się stało, została jeszcze sytuacja odwrotna czyli mężczyzna, chociaż po tym wszystkim myślałem, że żona powie pass. Myliłem się


· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
  • Odpowiedz
współczuje że dziecko ma prymitywa za ojca i tępą słabą nieasertywną matkę

a inne dzieci mają zdrowych psychicznie rodziców i jakaś tragedia rodziców zabiera :(

@mirko_anonim: wiesz ze zycie nie jest czarno biale, i ze tobie sprawia przyjemnosc walenie konia w ciemnej piwnicy to innym tez bedzie
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): Będą jeszcze w domu daliśmy ogłoszenie na portalu odnośnie chęci trójkąta z facetem. Wiek 25-40 sylwetka sportowa, oferty ze zdjęciem z zamazaną twarzą. Po kilku minutach od wystawiania anonsu mieliśmy już pełną skrzynkę. Myślę, że docelowo napisało do nas ponad 1000 osób, połowy nawet nie przeglądnęliśmy, od razu odrzucaliśmy wiadomości z samym tekstem albo z benkiem. Przekrój ogromny w większości prymitywy, stare dziady, desperaci. Można by było
  • Odpowiedz