Wpis z mikrobloga

Hm…

„Arkadiusz "Megakot" Zgorzelski, obecnie jest w związku z 21-latką, samemu mając ich 51. Jego poprzednie partnerki umierały w tajemniczych przypadkach. W przeszłości wiele razy zdradzał, że lubi młodsze od siebie kobiety. Już wcześniej było prowadzone śledztwo na temat rzekomego morderstwa. Uczestniczył w całym projekcie pt. "Lord Kruszwil". Pełnił rolę ojca Marka, jednakże w rzeczywistości nie łączą ich żadne więzi krwi. Warto też dodać, że Marek i Łukasz imprezowali razem z nieletnimi. Dawali im alkohol, molestowali je. Wspomniane jest to na filmie Wardęgi. Na tych imprezach był też Stuu, który jest połączony z tą aferą. Może się okazać, że tutaj nie chodzi tylko o pedofilię, ale także o morderstwa.”

#famemma #fame #wardega #konopskyy #boxdel #dubiel #stuu #pedofilia #danielmagical #youtube #polskiyoutube #afera #drama #youtuberzy #twitter
  • 10
  • Odpowiedz
  • 0
@Violet_Her0: A skąd ja mam to wiedzieć, cytuję znalezisko na Twitterze, zapewne chodzi o fragment jak dosypali im to po tym jak ze schodków poszli do Stuu na chatę i obudziły się w łóżku rano
  • Odpowiedz
  • 1
@Menosas: No przecież masz #!$%@? filmik który coś sugeruje? Czemu 90% wykopków cytuje jakieś gówno bez dowodów? Odpowiedz sobie na pytanie.

Odpowiadając: bo mogę.
  • Odpowiedz
  • 0
@Schwarzenberger: #!$%@? przygłupie cytuje całość, obejrzyj film przeczytaj i dopiero połącz kropki, dla Was #!$%@? to chyba za trudne. Tu nie chodzi o żadne 51 i 21 i jakieś schodki nad Wisłą. Jak ogarniesz daj znać, chociaż wątpię, wpis ma już ładne parę godzin, a Ty nadal nie kumasz
  • Odpowiedz