Wpis z mikrobloga

Widmo wolności przebija podstawkę pod każdym względem. Dodatek wreszcie oferuje kontakty na żywo na linii fixer - zleceniodawca - konkurenci. Zlecenia kończą się wyborami, które tym razem mają swoje konsekwencje. Jest cyberpunkowo, niebezpiecznie i czuć powagę sytuacji, co przekłada się na pozytywny odbiór dodatku. Nawet Dogtown stoi kilka wertykalnych poziomów wyżej ponad poprzednimi dzielnicami i to nawet pomimo niższej zabudowy. Dogtown w dużej części nadal jest jedynie ładnie wyglądającą makietą, jednak liczba miejscówek /w tym także wertykalnych/ przebija sztuczność mapy w podstawce. Na duży minus jedno z zakończeń widma wolności - już lepiej było strzelić sobie w łeb w zakończeniu z podstawki. Jednak żeby nie było zbyt pozytywnie - podjęłam próbę gry od nowa. Kilka zadań i wleciał stary sejw, by szybciej rozpocząć dodatek. Jak można było tak #!$%@?ć podstawkę i dowieźć widmo na tak wysokim poziomie? A mogło być tak pięknie od samego początku ;)
#cyberpunk2077 #gry
Exenex - Widmo wolności przebija podstawkę pod każdym względem. Dodatek wreszcie ofer...

źródło: photomode_03102023_193451

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@Exenex: ja gram sobie od początku po wydaniu patcha i dodatku i mam dylemat.

wyzerować podstawkę czy jak najszybciej wejść w dodatek i potem ewentualnie kończyć podstawkę
  • Odpowiedz
  • 2
@Rad-X: Ja nawet chciałam zrobić podstawkę. Kompletnie nowa postać, ale po prostu nie dałam rady ( ͡° ʖ̯ ͡°) totalnie mnie odrzuca, a dodatkowo znając fabułę z poprzednich przejść było to dla mnie zbyt wiele. Dodatek dużo lepszy i nie wykluczam, że nawet przejdę jeszcze raz z innymi wyborami. Lepiej bierz najpierw dodatek, bo dodaje też inne zakończenia
  • Odpowiedz
@Exenex akurat z opinia o Dogtown się nie zgodzę, dla mnie jedyna duża wada dodatku to właśnie nowa dzielnica - nijakie postapo bez jakiegoś konkretnego charakteru czy stylu
  • Odpowiedz