Wpis z mikrobloga

@Kikut12: Straszne. Moja ukochana suczka zachorowała na raka kości. Walczyliśmy do końca, amputacka łapy, cały cykl chemii. Umarła, ale sporo przedłużyliśmy jej życie, gdzie była szcześliwa. Nie żałuje ani jednej wydanej złotówki. A plusujący, to jakieś wiejskie buraki bez mózgu.
  • Odpowiedz
  • 1
@TwojHimars skrócenie cierpienia zwierząt jak najbardziej (chociaż musi to być ciężka decyzja), ale ten komentarz jest bardzo negatywnie nacechowany w stosunku do traktowania zwierząt.. no, jak członków rodziny. Nie wiem, ja bym nie wyśmiewała ludzi za robienie zbiórek na zwierzaki ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kikut12 kiedys tak bylo. Jak sie rodzilo za duzo kociat, to dziadek topil, by nie blakaly sie po wsi i zdychaly z glodu.
Nie kazdy jest bambinista i ryczy, bo piesek czy kotek zdechl.

Ludzie sie roznia miedzy soba i rozne rzeczy ich w rozny sposob dotykaja.
Ty placzesz, bo kot, a ktos inny placze, bo dziewczyna zostawila.
Mnie bawi i jedno i drugie, wiec jestem jeszcze inny ( ͡º ͜
  • Odpowiedz
  • 2
@N0vember kiedyś ludzie po sraniu nie myli rąk, świat idzie do przodu, świadomość społeczeństwa się rozwija i warto sterylizować zwierzęta żeby chociażby zapobiegać bezdomności.
  • Odpowiedz
@Kikut12 to sterylizuj, jak chcesz. Mnie to nie interesuje, po prostu mowie, ze tak kiedys bylo i ze ludzie roznie podchodza do roznych spraw, ale to trzeba cos psychologii liznac i miec troche dystansu.
  • Odpowiedz
@Kikut12 Takich ludzi po prostu boli dupa, że pies jest lepiej traktowany, niż te patusy w tych swoich patologicznych rodzinach pełnych wódki oraz przemocy i braku miłości.

@N0vember Przecież ty jesteś od patostreamów, więc tak się nie kreuj na wielkiego myśliciela z twardą psychiką, bo w rzeczywistości jesteś debilem.
  • Odpowiedz
O naszym człowieczeństwie stanowi empatia wobec zwierząt

To powiedz mi czym się żywi twój pies i dlaczego nie masz empatii do tych zwierzątek z których jest robiona jego karma? Dlaczego dla psiarzy tylko psy i koty to zwierzęta a reszta to tylko karma dla ich pupilów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Wincyyyyj: moj pies je mięso, ja też. To sie nazywa łańcuch pokarmowy. Tak zbudowany jest cały ekosystem. Odróżnij to od niepotrzebnego znęcania sie tylko dla znęcania.
  • Odpowiedz
@Winatuska: to jest znęcanie się nad zwierzętami hodowlanymi bo muszą zostać zabite aby nakarmić twojego psa który nie stanowi żadnej wartości dodnej, nie jest częścią łańcucha pokarmowego bo nie jest samodzielną dziką istotą tylko twoją maskotką. Gdybyś troszczyła się o dobro wszystkich zwierząt to nie posiadałabyś psa. Jeden pies powoduje cierpienie i śmierć niezliczonej ilości innych zwierząt
  • Odpowiedz