Wpis z mikrobloga

@Cancermoon: Moim zdaniem bardzo spoko jeśli uważasz, że to będzie dobre dla ciebie chociaż ogólnie większość komentarzy pod wpisem to jedno wielkie XD. @Tata_Kasi Co to znaczy ''ubiór odpowiedni do wieku'' co jest nieodpowiedniego do wieku w bluzie, jeansach oraz butach sportowych niby? Ogólnie zabawne bardzo jest to, że jak 30-40 letnia kobieta ubiera się modnie na przykład to nikt się jej nie czepia jeszcze ją chwalą jak facet to próbuje
co jest nieodpowiedniego do wieku w bluzie, jeansach oraz butach sportowych niby?


@Cztero0404: chodzi o to że bluzy, jeansy i buty sportowe są w różnych stylach. Sam je noszę, ale nie chcę mieć stylów nastolatków, i tyle.
No i to jest drobna sprawa, ja tylko sugeruje Cancermoonowi żeby zwrócił na to uwagę. On wydaje się być typem który zwraca uwagę na detale, ale niech robi co chce
chodzi o to że bluzy, jeansy i buty sportowe są w różnych stylach. Sam je noszę, ale nie chcę mieć stylów nastolatków, i tyle.


@Tata_Kasi: Tylko, że to nie jest absolutnie żaden ''styl nastolatka'' a to, że nastolatki również się tak ubierają to inna sprawa.