Wpis z mikrobloga

Sobota. Normictwo i oskariada zapewne odsypia piątkowe harce i popijawy, albo dalej młuci w klubach. A chuop co? A chuop jak to chuop. Robota zawsze się znajdzie. Od rana sobie drzewko rąbałem nowo kupioną siekierą, fajnie było dla mnie.

A co do siekiery bardziej technicznie. Uważam się za średnio doświadczonego drwala, od 15 roku życia rąbię więc będzie ponad 10 lat i oceniam siekierę bardzo dobrze. Zawsze robiłem to zwykłymi siekierami no i przy rąbaniu aż takiej kolosalnej różnicy niby nie czułem, ale niesamowitym plusem jest to, że praktycznie w ogóle siekiery nie kleszczyło.
Tato też sobie porąbał i mówi, że fajnie się rąbie. W sumie to mieliśmy z biedronki taką do łupania, ale dolna część toporzyska pękła. W tej siekierze toporzysko wydaje się bardzo solidne. Z tego co ludzie na internecie piszą to niby jakość na poziomie fiskarska, niestety nie mogę zaprzeczyć ani potwierdzić gdyż nigdy nie miałem fiskarsa w dłoni :p

#przegryw #majsterkowanie #cellfast #siekiera
S.....z - Sobota. Normictwo i oskariada zapewne odsypia piątkowe harce i popijawy, al...

źródło: obraz_2023-10-07_153626981

Pobierz
  • 6
@murarz13: Ja kupiłem Cellfast C2500 za 168 zł na przecenie + przesyłka 14ziko bo nie mam allegro smarta. Niestety już wykupili promocyjne, albo po prostu się skonczyła ta przecena. Ale chyba to pierwsze bo wydaje mi się, że do niedzieli było napisane na pepperze