Wpis z mikrobloga

Wielu z Was śmieje się z pierwszego filmu Boxdela, a tak na prawdę to rozegrał Wardęgę w tym temacie jak pionka na szachownicy.

Po pierwsze, Wardega wypuszczając materiał, na długo przed gotowym materiałem Konopskiego, spowodował że każdy zamieszany w tą sprawę, zobaczył kto mniej więcej się na niego wysprzęglił i dał czas na reakcje. To był wielki błąd.

Boxdel wypuszcza film, na którym wspomina o Juli z materiałów Wardegi, i dodatkowo pokazał Olcie, która miała się rozwalić na niego u Konopskiego. To sprowadza się do kilku rzeczy:

1. Boxdel dostaje znowu czas na damage control
2. Ola jest niewiarygodna
3. Mateiraly Oli sa zablokowane u konopa lub nawet jak je da, nikt im nie da wiary.

Lecimy dalej. Wardega na live komentujac ten film, wysprzeglil sie ze:

1. Sa rozmowy ze starego FB Boxdela, i jest watek o "podduszaniu"
2. Madzia miala na niego sie wysprzeglic
3. Sa inne osoby (pewnie chodzilo o ta Olcie lub kogos wlasnie z tego watku o podduszaniu)

Co to zmienilo? Ano wlasnie to, ze Boxdel błyskawicznie polecial do tej Julki (co to niby sie zalamala wedlug wardegi) i normalnie ja nagral ze mowila kazdemu ze ma 16 lat. Co to zmienia? Ano wszystko. Caly watek tej Julki w sprawie Boxdela staje sie niewiarygodny, bo miala 16 lat a nie 14. Dodatkowo Boxdel dal argument Madzi ktora miala 16 lat - kolejne odbicie pilki i blokowanie potencjalnego ataku. Next Boxdel mogl odkryc ktora to laska ma te teksty o podduszaniu, i tez do niej dojsc.

Konop znow musi zmieniac film, bo wypadaja mu kolejne dziala w boxdela, w stosunku do tego co mial oryginalnie (Olciak, Julia, Madzia).

Więc nawet jeżeli będzie wątek Boxdela, to będzie dużo słabszy. Mało tego, nie wiadomo czy takie informacje, że ta Julka mówiła że ma 16 lat, a że Olcia jest niewiarygodna nie wypadną z innych osób.

Problem jest taki, że Konop gdyby ten temat był mało popularny, mógłby popełnić jakieś błędy, albo coś naciągnąć - ale teraz, wiedząc jaką ma odpowiedzialność nie może popełnić żadnego błędu, dlatego wytnie materiały które mogą mu zrobić koło dupy.

Final? Na ten moment film Boxdela ma 160k/16k like/dislike. Damage Control [v]
#famemma
  • 6
@ziko100: No właśnie to jest bardzo dobry wątek. Jak dla mnie, Sylwek nie chciał żeby Boxdela spotkało to co go spotkało. On nie zdawał sobie sprawy, że każdy oleje Stu i Dubiela, i cały dmg pójdzie na Boxdela. Jestem o tym przekonany.

Natomiast Wardega potwierdza, ze mowil mu zeby czekal na film Konopa. I teraz kurde pytanie - czy konop chcial go tam jakos wyratowac, czy jeszcze dokrecic śrubę. Tego się
@RafDan: widze, że autor posta jest tak samo ograniczony umysłowo jak baxtone.
W całej aferze z bomblem nie chodzi o to, że niby kogoś wyruchał, chodzi o to w jak obrzydliwy sposób pisał do tego dziecka, no i głównie to, że krył pedofila stuu, a teraz udaje, ze przecie on nie wiedzioł, on nie mioł dowodów.

Powiedzmy sobie szczerze - aktualnie jest rzeź wszystkich cymbałów co w dawnych latach robili sobie
@Szekele_Mekele: Skoro ja jestem ograniczony umysłowo, a Ty jesteś z mensy, to powiedz nam, gdzie ja w swoim poście wspominam cokolwiek o treści obrony/zarzutów xD Dawaj śmiało xD

I naucz się też czytać ze zrozumieniem - Screeny z wardegi filmu mowia ze miala 14 lat, a ta sama osoba u boxdela mowi ze miala 16 bo tak gadala xD

kto tu jest ograniczony xD