Wpis z mikrobloga

Oglądam te filmy gdzie palestyńczycy rozdzielają rodziny i porywają kobiety i całkowicie wystarczyło mi to aby w ciągu jednego dnia (i znając historię tego regionu) obrać jedną ze stron.

Zezwierzęcenie tych jednostek, które za chwile będą żebrać o azyl w europie jako "biedni uchodźcy" jest niesamowite. Mam nadzieję, że rewanż Izraela będzie zgodny z tym do czego przyzwyczaili świat

Palestyna dzięki obecnym działaniom z kraju, który miał w niektórych kręgach dozę sympatii staje się takim samym syfem jakim jest ISIS i reszta bandytów. Przy izraelskiej odpowiedzi nikomu powieka nie drgnie, a "wyrazy oburzenia" z krajów arabskich zostaną podsumowane uśmiechami

#wojna #izrael #palestyna
  • 37
  • 186
@jerzs: Rano uważałem, że ciężko się opowiedzieć za którąś ze stron. Teraz uważam, że mamy kolejne starcie WZGLĘDNIE cywilizowanego świata z totalnym zbydlęceniem. Tchórze mordujący cywili nie zasługują na żadne prawa.

Małe postscriptum - konflikt żydowsko-arabski na dobrą sprawę ciągnie się od czasu krucjat, a niektórzy bredzą kto jest mniej czy bardziej winny. Obie strony są chore z nienawiści i oceniając trzeba bazować na tym co jest tu i teraz
@Grzesiok: za to co robił im Izrael to też nie mogą mieć litości ( ͡° ͜ʖ ͡°) wysiedlenia, cementowanie źródeł wody (można jeszcze kilka wymienić ale po co) to były zbronie na całych rodzinach, Myślisz, że jak cementowali źródła wody to rodziny nie umierały? w tym też dzieci itd. Izrael to naziści XXI w. nie ma co teraz im współczuć. Tyle lat dokonywali zbroni na palestynie, a
@jerzs: @ThomasPol Przypominam tylko, że po 2 wojnie światowej to terytorium było pod jurysdykcją Wielkiej Brytanii i gdy ONZ uznało, że podzielą je na połowę i powstanie na nim państwo Żydowskie i Arabskie, to w pierwszy dzień po opuszczeniu terytorium przez Anglików sąsiednie piaskowe królestwa stwierdziły, że będzie tam tylko państwo arabskie i zaatakowały powstający izrael. Tak więc do Palestyny się nikt nie #!$%@?ł bo miał taki kaprys.
  • 0
@dziacha: wiem i dlatego o tym piszę. Akceptuję to.
@KOLEGAMAMY nie byłem i nie będę. obydwie strony mam raczej w dupie. Potrafię jednak utożsamić się z ofiarami bandytyzmu
@blashot tak jak wspomniałem jeszcze rano miałem to wszystko raczej w dupie ale obrazy które widzimy powodują, że cięzko mieć to w dupie

Wszyscy nie rozumiecie jednej rzeczy - doskonale rozumiem co Izrael robił i robi. W moim wpisie nie chodzi o to,
@Grzesiok: jakoś świat miał w dupie to co robi izrael od lat palestynie. Ten kraj jak nie zacznie walczyć to w ciszy i za pozwoleniem świata zniknie pochłonięty przez nazistów XXI w. Izrael też jawnie wpadał do meczetów i mordował muzułmanów i nagrania z tego wiele razy były w internecie. Nagrania jak cementowali źródła wody dla obywateli palestyny także są w sieci. Nagrania z siłowego wysiedlenia także. Palestyna musi się bronić