Wpis z mikrobloga

@niedorzecznybubr: ja się właśnie zastanawiam czy tego nie #!$%@?ć do kosza. Postać zatrzymuje się na byle gównie wystającym z ziemi (trafiłem już nawet na zbyt duży stopień i chłop po schodach nie mógł wyjść), przechodnie i kierowcy mają nadal AI debili, loot mi zaczął znikać (5 niebieskich implantów, 3 legendarki i ze 40 broni się poszło do limbo).
"It's fixed" ( ͡º ͜ʖ͡º)
A idź pan
Pobierz ReeceWithouterpoon - @niedorzecznybubr: ja się właśnie zastanawiam czy tego nie #!$%@...
źródło: Zrzut ekranu 2023-10-07 103425
@ReeceWithouterpoon: Oj, za to co powiedziałeś i za nawiązanie do Jaszczura to cię zaraz armia Julek z Twittera zeżre żywcem za szkalowanie mesjasza polskiego game devu, o oskarżeniach o wszystkie anty, fobie i inne złe rzeczy nie wspominając. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ReeceWithouterpoon: ta, patch 2.01 #!$%@?ł sporo rzeczy, mi tylko legendarne mantis blade zdowngradował do poziomu śmieciowego ale jakiś typ na redicie napisał sposób na "przywrócenie jakości"
Przedmioty zdowngradowane sprzedać u npc, wyjść i iść pobiegać na 3-5 min, wrócić do npc, przedmioty w buyback powinny mieć dobra jakość (ale trochę kasy się na tym traci bo do vendora się sprzedaje jak by to był śmieć a odkupuje po cenie sprzedaży legendy)
@LisyBorsukiKunyJenotyWilkiRysie: ten cały otwarty świat po prostu się nie klei, poboczne aktywności nie wnoszą nic, loot nie wnosi nic. Najlepiej tam chyba się na wątku głównym bo jak tylko wyściubisz nos poza główną narrację to wychodzą niedoróbki.
Nawet widać, że grafika jest lepsza w misjach głównych, RT nawet nie trzeba włączać bo widać jak cienie i odbicia są dobrze ogarnięte.
@ReeceWithouterpoon Mordo jeżeli te aktywności się nie kleją, to żadne nie będą, w odróżnieniu od aktywności pobocznych 99 procent innych gier w cp2077 one mają jakąś historie. Jak to loot nie wnosi nic? Jak chcesz kraftowac rzeczy bez lootu?
@rosikk1: ale co ja tam mam kraftować, to jest RPG przecież a nie looter shooter ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Z resztą, nie opłaca się kraftować bo musisz grindować street cred więc wyższe tiery broni same będą wypadać. Lepiej sprzedawać graty, żeby mieć hajs bo za niego kupisz lepsze bronie, wszczepy i auta.
Te questy poboczne, spoko jest historyjka ale #!$%@? ile można to wszystko rozciągać. Już mnie
@ReeceWithouterpoon Więc tak to zależy, bo czasami opłaca się bardziej sprzedawać czasami opłaca się rozbierać te bronie to zależy czy chcesz najlepsze ikoniczne bronie/generacja v.

Przecież delamain to jest godzina robienia, nawet mniej. Te shardy są zróżnicowane i maja nawet ciekawe historie, przykład imprezy na którą wpadli kosiarze czy gościa który dostał spadek po babci, I co z tym zrobił.

Nie będę się wypowiadał na temat uczucia prędkości bo to jest w
@rosikk1: dla kogo godzina dla tego godzina, repe trzeba w międzyczasie grindować.
Pojazdy prowadzi się łatwo i nudno a prędkości nie czuć. Jadę motorem 160mph a odczucia jakbym jechał 60mph ¯\(ツ)/¯
A to, że prowadzi się łatwo to nie zarzut, gorzej, że wszystko prowadzi się identycznie tylko prędkości są różne, to już jest meh.
Tak, mam pretensje o śmietnisko bo pokazuje jak #!$%@? ktoś ogarnął poruszanie się. Zrobiłem se cyborga nadczłowieka
@ReeceWithouterpoon chwila czy ty masz pretensje do gry, że robisz wszystko?

Tak jak mówiłem uczucie prędkości jest subiektywne, nie będę go oceniał, bo na przykład dla mnie, gdzie grałem całe życie w samochodówki to żadna gra nie sprawia, że czuję pęd.

Mordo czy ty masz pretensje o normalne mechaniki w grach video. Przecież możesz powiedzieć o spidermanie, że gość uratował pół Manhattanu, a nie umie się przez ścianę bloku przebić, czy w
@rosikk1: Po prostu, dobre story, ładna grafika i masa zbędnych wypełniaczy nad którymi ktoś musiał pracować ale za to gameplay to zabugowane drewno. To mnie boli w tej grze, tłumaczenie: "mi się podoba" i "przecież to jest RPG" to jest odwracanie kota ogonem.
Nic nie usprawiedliwia zrobienia kolejnej drewnianej gry bo studia kopiują od siebie wszystko więc nie rozumiem, czemu poruszanie się jest wzorowane na drewnie od Bethesdy zamiast świetnego pod