Wpis z mikrobloga

@KRYTEXTV: Nie. Powody są dwa.
1. Ciągle dochodzące nowe informacje/poszlaki/dowody + ewentualna rezygnacja aktualnych poszkodowanych dziewczyn.
2. Analiza merytoryczna. Jeden błąd, jedno źle wypowiedziane zdanie i Konop dostanie pozew za straty wizerunkowe i materialne na miliony.
@Rinjo: 1) Tak, ale w którymś momencie trzeba to puścić, bo nowe informacje to będą pojawiać się przez kolejne tygodnie
2) Trzeba jeszcze wykazać szkodliwość na poziomie tych milionów i być faktycznie czystym, jeśli on nie zrobi absurdalnego babola, że np. pomyli sprawców, to takie coś jest trudne do wygrania w każdej innej sytuacji. Nie wyobrażam sobie żeby ktoś działający na co dzień w mediach bał się sprawy wydmuszki.
Myślę że nie chodzi o suby ale rzeczywiście zwłoka jest zaplanowana i ma na celu coś konkretnego, pomyśl trochę głębiej o tym co się dzieje aktualnie w tej całej dramie a zrozumiesz ( ͡º ͜ʖ͡º)
nie chce się czepiać, bo mam świadomośc, że film Konopa dowiezie poziomem, ale nie sądzicie, że to przedłużanie to (chociażby połowicznie) gra na zwłokę, żeby to jeszcze więcej subow nabić?


@KRYTEXTV: jak dla mnie to służby już wjechały mu na chatę i żadnego filmu nie będzie
@KRYTEXTV a pewnie, kasa musi się zgadzać. Narazi się wielu osobom, więc musi mieć z tego konkretny profit. Ale zapowiadanie filmu o pedofilii zdjęciem popcornu... W #!$%@? słabe.