Wpis z mikrobloga

#hotelparadise

Kukiz: „zaniedbałem swoje życie miłosne i dlatego przyszedłem do programu by zawiązać jakąś fajną relację”

WTF ? Gość mógł spokojnie iść za rękę z Łucja, która szczerze była nim zainteresowana, a typ wolał wykonać polecenie Srocha i wybrać kogoś, kto go odpali bez sentymentów po powrocie Krzycha ? To jest jakieś rozdwojenie jaźni chyba.

https://streamable.com/9pk8t4
Pobierz Dermati - #hotelparadise 

Kukiz: „zaniedbałem swoje życie miłosne i dlatego przyszed...
źródło: Zdjęcie z aparatu
  • 12
@Dermati: nic dodać nic ując, typ chyba nie ogarnia co czuje i co mówi, miał obok siebie taką fajną dziewczynę z którą mógł spedzić fajną przygodę to wolał wybrac wyrafinowaną mimozę ale to jego strata i jego decyzje, podobnie papryk... miał szanse wybrać tą nową młodą bo widać że szłoby ją urobić i zawiazać fajną relację to błądzi i gubi sie w swoich analizach. Gdzie oni mają mózgi i jaja?
@Dermati: Tak, darmowe wczasy kosztem obśmiania przez parę dni na wykopie. Również wg mnie to kolejny nieudacznik w tym wydaniu HP7, być może znajomek produkcji.

Zgarbiony, czasem wytrzeszcza niemądrze oczy, nie wysławia się precyzyjnie, bełkocze.. Ale przede wszystkim okazał się mięczakiem, dając zastraszyć się Rochomo. To było żałosne. Myślę, że Łucji zbierało się na wymioty, gdy oglądała wspólne z nim odcinki . Umizgiwała się do takiej miernoty.