Wpis z mikrobloga

Lata 90'te to był absolutny peak jak chodzi o reklamy samochodów, szczególnie #bmw

Zrobili z tego krótkometrażowy serial (epizody po 8-10 minut) w których występowały e38, e39, czy Madonna

Dziś best I can do is zdjęcie bobra na Instagramie, albo przekupiona recenzja jakiegoś "niezależnego" recenzenta na youtube

#szybkoalebezpiecznie - zupełnie nieregularna dawka nieprzeciętnych ludzi, w nieprzeciętnych samochodach, robiących nieprzeciętne rzeczy na drogach ( ͡° ͡°)

182/365

#samochody #motoryzacja #szybkiekontenery #carboners #filmy #ciekawostki
Atreyu - Lata 90'te to był absolutny peak jak chodzi o reklamy samochodów, szczególni...
  • 8
  • Odpowiedz
@Atreyu: to było coś takiego, że:
jest noc, ląduje samolot, bmw czeka, kobieca wsiada do auta jako pasażer (przednie drzwi), zaczynają pałować po nocnym mieście, drifty, czerwone pole, ryk silnika, itd.. wracają na to samo miejsce gdzie zaczęli jazdę, kobieta wychodzi i rzuca plik banknotów
  • Odpowiedz
@Atreyu: dzięki! :)

ale miałem rozkminę z tymi drzwiami, pamiętałem, że wsiadała przez przednie ale dlaczego do M5 miałaby wsiadać przez przednie jak to limuzyna? no ale tam mniejsza z tym, były przednie :D
  • Odpowiedz
  • 0
@Atreyu mam to samo wrażenie, że kiedyś to było. Ba nawet plakaty były bardziej ciekawe, w których ucierało się nosa konkurencji.
  • Odpowiedz