Wpis z mikrobloga

@JanZbedny: ja mam od ponad 10 lat kettler kupiony za ok 1500 i jestem bardzo zadowolony, jednak mój model nie jest już produkowany. Ma duży czytelny wyświetlacz, różne tryby, ja sobie ustawiłem ręcznie wzniesienia i zjazdy z górki żeby nie pedałować jednostajnie. Można też korzystać z różnych profili zaprogramowanych w rowerze.
Po treningu na podstawie spadku tętna w ciągu minuty wyświetla ocenę użytkownika od 1 do 6, gdzie rzeczywiście po kilkudziesięciu
  • Odpowiedz
@JanZbedny: Monitor jednak się przydaje bo wiesz jaki masz dystans czy prędkość co w dalszym czasie pokaże ci czy masz jakieś postępy albo po prostu zaplanować swoją wydolność na treningu, interwały czy plany jak to rower magnetyczny z programami.
Do tego zanim kupisz polecam przymierzyć bo mnóstwo rowerów ma za krótką sztycę dla wysokiej osoby i co z takiego roweru. Jak spinning to koło znacząco więcej jak 15kg.
  • Odpowiedz
@JanZbedny: opcja alternatywna: masz jakiś rower? Jest trenażer za 1600 i według mnie na zwykłym rowerze z trenażerem jest bez porównania wygodniej niż na takim treningowym. O ile oczywiście coś tam jeździsz i masz rower ustawiony pod siebie. Być może potrzebny będzie adapter, zależni od tego jak mocowane są koła.

https://www.pepper.pl/promocje/elite-turno-728760

Do tego masz darmowy MyWhoosh (podróba Zwifta) z gotowymi ćwiczeniami.
  • Odpowiedz
@JanZbedny: A może orbitrek? Nie wiem jak cenowo ale imo dużo bardziej męczę się na orbitreku niż na rowerku.
Ale pomysł z trenażerem jak wyżej też dobry.
  • Odpowiedz
według mnie na zwykłym rowerze z trenażerem jest bez porównania wygodniej niż na takim treningowym.


@Paczek_w_masle: chyba zartujesz, spinning to kosa, jak mam z pedalami spd, wymiata
  • Odpowiedz
czy w cenie trenażera znajdziesz dobry rowerek spinningowy?


@Paczek_w_masle: To ja się zapytam tylko nie wiem kogo, ciebie czy opa, co to znaczy dobry rower spinningowy zresztą jak przypuszczam opa chce magnetyka?

W miarę rower z pomiarem mocy i aplikacjami online to rząd 1500 euro. Ale kiedyś miałem cross trainera z pomiarem za jakieś 350 euro, ale to kuźwa mocne na wszystko.

Teraz mam zwykłego spinninga z lajtowym monitorem i wioślarza
  • Odpowiedz
co to znaczy dobry rower spinningowy


@4x80: taki żeby dało się na nim komfortowo spędzić dwie godziny. Dla mnie plusem trenażera jest dostęp do appek co trochę urozmaicają treningi. No i do tego plany treningowe na różnych platformach.
  • Odpowiedz
taki żeby dało się na nim komfortowo spędzić dwie godziny. Dla mnie plusem trenażera jest dostęp do appek co trochę urozmaicają treningi. No i do tego plany treningowe na różnych platformach.


@Paczek_w_masle: Nikt rozsądny nie planuje dwugodzinnego treningu na stacjonarce, godzina to max, bez sensu. Nowe stacjonarki mają wszystko zerknij na keisera itp.

Pomimo opinii bikeradar i innych kluczowych branżowych mediów jako osoba pracująca zawodowo w kompozytach uważam, że rama z
  • Odpowiedz