Wpis z mikrobloga

Powiem tak: ostatnimi dniami bardzo mocno śledziłem #pandoragate i mam nadzieję, że sprawcy tych czynów zostaną ukarani.

Jednak przeciąganie publikacji filmu jest, delikatnie mówiąc, niepoważne. Rozumiem ociąganie np. w przypadku współpracy z prokuraturą. Żeby zgłosili się ci co mają się zgłosić, żeby nie dało się ukryć niektórych rzeczy itp.

Są jednak pewne standardy, również w stosunku do widzów. Można ich poinformować kiedy, co i gdzie. Tutaj jest granie na emocjach i niepoważnie traktowanie ludzi (przypuszczam, że też dla hajsu). Pomijam, że może przegrzać temat i wyjdzie kapiszon.

Ja podjąłem decyzję, że nie dam się tak traktować. Jeśli film Konopa nie wyjdzie dzisiaj to nie mam zamiaru go oglądać wcale. Może ogladne go gdzieś, kiedyś, w przyszłości, ale nie w najbliższym czasie. Pewnie i tak się dowiem z artykułów/znajomych co i jak. Jednak jakichś standardów od twórców trzeba wymagać.

#wardega #stuu #boxdel #famemma
  • 16
  • Odpowiedz
@Gdybykozkanieskakala: I co ty myslisz, ze twoje gorzkie żale cokolwiek przyspiesza?
Bardzo dobrze, ze wszystko jest dopinane na ostatni guzik, a nie wrzucane bez obróbki.

Mam nadzieje, ze dotrzymasz slowa i tego nie obejrzysz panie obrazalski.
Fajnie sobie znalezc jakies zajecie na niedziele, a nie wyczekiwac filmiku youtubera od kilku dób.
  • Odpowiedz
@Gdybykozkanieskakala ale ty jesteś przyebany chłopie, sprawa z przed 5-10 lat w #!$%@? dowodów. Wszystko trzeba zweryfikować, później poukładać w całość. Film wardegi był 5 dni temu więc i tak dobrze że w niecały tydzień masz drugą część. Później będziesz płakał że oskarek zły bo coś źle powiedział. Nie chcesz to nie ogladaj, tylko nie płacz.
  • Odpowiedz
@Gdybykozkanieskakala:

Są jednak pewne standardy, również w stosunku do widzów. Można ich poinformować kiedy, co i gdzie.


A jakby napisał, że będzie w piątek i filmu by nie było to pojawiłoby się więcej takich osób jak Ty, którzy by się spłakali, że miał być film, a go nie ma.

To jest na tyle delikatny temat, że nie ma co się dziwić, że to się przeciąga. Zresztą to Wardęga mówił, że będzie
  • Odpowiedz