Wpis z mikrobloga

@proba1: w USA jest chyba tyle samo jak nie więcej żydów niż w Izraelu ale to całkiem inne gatunki ludzi mające ze sobą na pieńku. Gdyby przesiedlić Izrael do USA to też byłaby inba xD
  • Odpowiedz
@D00msday: oho, beżowa zielonka jątrząca na wypoku, nowe nie znałem xD
Ciapate się wysadzają w europejskich miastach, ale to hurr durr żydy nas nienawidzą xD

Wracaj do swojej fri palestin dziury pod kamienie.
  • Odpowiedz
w USA jest chyba tyle samo jak nie więcej żydów niż w Izraelu ale to całkiem inne gatunki ludzi mające ze sobą na pieńku. Gdyby przesiedlić Izrael do USA to też byłaby inba xD


@Rondo3: W Europie też tak jest, tylko Żydów jest mniej, szczególnie w Polsce garstka. Pochodzę z żydowskiej rodziny, przed wojną dość mocno zasymilowana, i dla mnie Żyd z Izraela to nie jest absolutnie rodak. I moi znajomi
  • Odpowiedz
oho, beżowa zielonka jątrząca na wypoku, nowe nie znałem xD

Ciapate się wysadzają w europejskich miastach, ale to hurr durr żydy nas nienawidzą xD


@tellet: ale przecież to prawda, że Izraelici traktują Polaków jak śmieci. Poczytaj sobie choćby o żydowskich wycieczkach w Polsce, zachowaniu młodzieży itp.
  • Odpowiedz
nie no, Rzymianie to nas kochają. Ukry nas kochają. Wszyscy nas kochają.


@ArchDelux: @metalowy_pasterz nie muszą nas kochać ani nawet lubić, ważne że się nie wysadzają w imię amatora rogacizny, bo tak im każe stara książka xDDDD
  • Odpowiedz
@metalowy_pasterz: to ja mam zupełnie inne odczucia. Pracowałem w firmie, która robiła interesy z ludźmi z Izraela i przedstawiciele tamtych firm to byli otwarci, mili ludzie. Większość z nich uczyła się polskiego i dość dobrze sobie radzili.
  • Odpowiedz
@D00msday: a to nie można mieć do kogoś po prostu neutralnego stosunku?
jak mijasz obcych ludzi na ulicy to też niektórych lubisz a innych nie?
  • Odpowiedz