Wpis z mikrobloga

#hotelparadise Łucja odstawała na kilka długości od reszty uczestników swoją klasą, inteligencją i wykształceniem. Ale dla dziewczyn z HP7 powodem nienawiści do Łucji mogła być coś jeszcze.

Nie do przełknięcia była jej figura i wzorcowe nogi. Na RR reszta dziewczyn przy niej wyglądała jak pokraki i nie pomagały nawet długie spódnice. Wszystkie z tego zdjęcia mają brzydsze nogi. Dla kobiet jest to bardzo ważne, ważniejsze niż dla mężczyzn.
Nowa Wiktoria ze swymi koślawymi nogami przy Łucji wyglądała jak krab. Oliwia jest bardzo ładna i miła, ale nogi dość pospolite. Tzw mallu przebiła skalę poniżej zera, a w swoim mniemaniu taka piękna.

Zawiódł mój program do zrzutów, stąd jakość taka sobie. Pozwolę sobie przypominać to foto, aby zabolało odwiedzające wykop.pl uczestniczki HP7, które hejtowały Łucję.
232Th - #hotelparadise Łucja odstawała na kilka długości od reszty uczestników swoją ...

źródło: HP7RR

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@232Th: akurat dla mnie Mallu też wygląda w porządku (nogi też) . Jedyne do czego bym się przyczepił to do tego że się trochę garbi a u kobiet to akurat kłuję w oczy.
  • Odpowiedz
@Lukij6372: garbi sie, bo jest wysoka I bardzo szczupła, przy wysokim wzroście szczupłość jeszcze bardziej rzuca się w oczy. Garbienie też może wynikać z kompleksow
  • Odpowiedz
@232Th: też uważam że sRori i Mongołka nienawiadzą Lusi za figurę, Nie było jeszcze Wik-ohy, a one już ja mega tępiły za nogi i dosjonałą figurę, której one nigdy nie osiągną choćby tyle ćwiczyły aż by sie obsrały
  • Odpowiedz