Wpis z mikrobloga

@Maxior99

@Blueweb: a co ci z tych pieniędzy?


Nie wiem. Ale jak bym uzbierał z 10k to jakieś możliwości by były. Raz naoszczedzałem i kupiłem motorek którym przez 3 lata przejechałem 20 000 km i zobaczyłem dużo nowych miejsc - takie lepsze #spierdotrip . Teraz nawet nie mam w głowie co bym chciał... ehhh.
@Maxior99

@Blueweb: oszczędzam miesięcznie powyżej 15k i nic to nie zmienia


To dobrze ci. Tak się tylko mówi że nic nie zmienia... ale powiem Ci, że aktualnie mam taką pustkę w głowie, że też nie mam pojęcia co bym chciał mieć. W sumie przy tej rencie 1650zl tak po ludzku niczego mi nie brakuje - poza depresja i samotnością nie mam problemów. Gdyby się dało oszczędzał bym na naprawę mózgu. Ale
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@joekey: jestem w głębokiej depresji , czuje się jak śmieć- serio jestem ostatnia osobą która ma się czym przechwalac...
Ostrzegam tylko innych ,że pieniądze niczego nie zmienia
@Maxior99: ja nie miałem pieniędzy potem miałem i teraz znowu jest średnio i jednak odrobinkę lepiej było z depresją jak miałem kasę bo jednak pieniądze usuwają sporą część problemów które przychodzą w tym zasranym życiu jak np naprawa samochodu czy chodzenie prywatnie po lekarzach bo na NFZ to kpina.
@joekey
@Maxior99: A wydać kasę na podróże? Ja pozwoliłem sobie na wyprawę typu przygoda a nie jakieś tam leżenie do Włoch i też trochę zapomniałem o depresji przy natłoku tak wielu nowych i ładnych rzeczy. Tylko ja z moimi zarobkami nie mogę sobie pozwolić na takie wyjazdy zbyt często.
@Maxior99: za dużo wykopu. Ja jestem dowodem że można znaleźć dziewczynę. Polacka morda jak ziemniaczek, lekka nadwaga, #!$%@? głos, depresja i zaburzenia osobowości (może to plus xD), a na fiucie nie za dużym kończąc i jednak spotykałem się z dziewczynami z Tindera, teraz jestem z jedną poznaną ponad rok temu. Tylko do tej aplikacji potrzeba zajebistej cierpliwości. A Ty masz jeszcze kasę.