Wpis z mikrobloga

Szukam fotela w budżecie 2-3k PLN pod chłopa +180cm z problemem z kręgosłupem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dość mocno mi się spinają mięśnie + dupa mi szybko drętwieje i jest jako tako.
Z innych wymagań to fajnie byłoby jakby były podłokietniki, coś na odcinek lędźwiowy i opcjonalnie zagłówek. No i materiał który nie jest skórą. W nic droższego się nie chce raczej pchać.

Przeglądam sobie póki co tagi i Google i widzę, że polecane często są:
- Wau2 - z tym, że wyczytałem zdania i wyglądają na podziolone przy osobach +180cm i raczej nie jest aż tak super jakościowo. No ale wychodzi najtaniej bo 2000-2000.
- AccisPro 150SFL - jakbym się uparł to bym wyrwał interesującą mnie konfigurację za 2700. Widziałem, że ostatnio pojawiły się parę razy też na tagu
- Ergohuman Elite 2 - kilka razy się pojawił i ogólnie widziałem, że fotele są polecane. Za ~2900 pewnie bym coś wyrwał. Z tym, że mam obawę, że siedzi się na siatce która może szybko stracić swoje właściwości (100kg here).

#pracait #pracazdalna #fotel #fotelbiurowy #ergonomia #biuro
  • 8
@Immortale: pamietaj ze sam fotel nawet za 5k nie zalatwi problemow… jak sie duzo siedzi. Polecam zaczac cwiczyc to pomoglo mi wrocic do normalnego funkcjonowania, tez mialem ogromne bole plecow tak se nie bylem w stanie czasami butow zawiazac czy schylic sie. Od czasu spacerow, cwiczen na silce czy rolowania, rozciagania wszystko minelo i sie tego trzymam. Fotel wciaz ten sam a komfort zycia ogromny
@Immortale czego się boisz siatki? To nie jest jakis tani badziew jak z markusa, przynajmniej jeśli chodzi o ergohumana, ja go użytkuje 3 roku i nic się z ta siatka nie dzieje, troche może klaki wychodzą ale w niczym to nie przszkadza a jak ktoś pedantyczny to można raz na 3 lata cyknąć obieraczka do ubrań. Ja mam ~95 kilo i ponad 190cm i nic się z siatka czy fotelem nie dzieje